kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Wie is de meest creatieve ondernemer van Zandvoort?

ZANDVOORT - Ook dit jaar weer wordt de meest creatieve ondernemer van Zandvoort benoemd. De nominatie periode stopt op 31 juli 2011, daarna wordt de winnaar gekozen.

In 2010/2011 won de kaashoek Corrie van der Maas is de prijs. Ze kregen de bronzen sculptuur, het Haringmeisje, van kunstenares Noor Brandt.
 
Dit jaar ligt de focus op de gastvrijheid en klantvriendelijkheid van de ondernemers in Zandvoort.
 
Op 15 september zal de naam van de meest creatieve ondernemer van Zandvoort bekend worden gemaakt. De wisseltrofee, het Haringmeisje, zal dan weer voor een jaar van eigenaar wisselen.
 
Wie vindt jij dat de prijs verdiend? Heb jij een grote favoriet in Zandvoort, meldt je dan aan op deze website en laat je horen! Ook mag jij jouw voorkeur aan de jury doorgeven via: h.jansen@zandvoort.nl

 

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland