kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Reggae en latin in Patronaat

HAARLEM - Tijdens de februarikou biedt het Patronaat-programma zwoele, warme avonden met onder meer reggae gespeeld door The Wailers en de eerste Latin Loverseditie van 2012.

Samen met Bob Marley hebben The Wailers meer dan 250 miljoen albums verkocht. Daarnaast deelden ze het podium met artiesten als Sting, Carlos Santana, Stevie Wonder, Burning Spear en Alpha Blondy. Met nummers als 'No Woman No Cry', 'Stir It Up' en 'Could You Be Loved' hebben Bob Marley & The Wailers geschiedenis geschreven en reggae tot een wereldwijd populaire muziekstroming gemaakt. Woensdag 1 februari in Patronaat Grote Zaal open: 20.00 uur, aanvang 21.00 uur, kaarten zijn 25 euro.

Latin Lovers

Latin Lovers is weer terug in een van de mooiste poppodia van Nederland: het Patronaat in Haarlem. Deze keer een zeer muzikale line up die goed tot zijn recht komt in deze dikke locatie: Erick E, Roog, Marc MacRowland, Jasper Clash, Alex Cruz en MC Haits zorgt voor de vocalen. Het gebeurt op zaterdag 11 februari van 23.00 tot 04.00 uur. Kaarten kosten 15 euro (ex fee) via www.footclub.nl/tickets of bij een Free Record Shop bij jou in de buurt.

Omdat bij Latin Lovers altijd zeventig procent (bewezen) van de bezoekers vrouw is, doet de club iets terug: ladytickets! De Ladytickets zijn alleen voor dames en 1 ladyticket geeft toegang aan 2 dames. Exclusief te bestellen via www.footclub.nl/tickets voor 18 euro per stuk. Er zijn honderd ladytickets verkrijgbaar voor deze editie, dus wees er snel bij! Meer info www.patronaat.nl.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen uitgaansnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland