UITGAAN & VRIJE TIJD |
27 december 2011
|
reageer
|
Door Diane Intres, dichtbijredacteur
NIEUW-VENNEP -
Ze komen net als ABBA uit Zweden, Ze lijken op ABBA, ze zingen als ABBA, het klinkt als ABBA. Je gaat bijna twijfelen of het ABBA niet is. Wanneer de officiële internationale ABBA-fanclub je benoemt tot “Absoluut de beste ABBA sinds ABBA!”, moet je wel de beste tribute show hebben. Op 23 januari 2012 staat 'ABBA the show' op het podium van de Van ZantenHal in Nieuw-Vennep.
In de hal zijn staanplaatsen waar je volledig de ruimte hebt om te dansen of je kunt op het balkon zitten waar je heerlijk kunt genieten van de muziek.
In 2003 waren zij voor het eerst in Nederland, in januari 2011 voor de tweede keer. Nu in januari 2012 voor het eerst in de Van ZantenHal. Brazilië, Japan, India en Noorwegen zijn enkele voorbeelden uit de 37 landen tellende lijst waar ‘Abba the Show’ al is geweest. Waan je terug in de jaren ’70, zing mee met ‘Waterloo’ en dans mee met ‘Dancing Queen’. Wij zeggen tegen ABBA ‘Thank you for the music’ en zingen ‘Gimme! Gimme! Gimme!’ABBA!
Een complete verzorgde avond met voorprogramma en hoofdact, vanaf 20:00 uur tot 01:00 uur. Klik hier om direct kaarten te bestellen.
Van ZantenHal
IJweg 1415 - 2152 NB Nieuw Vennep
www.vanzantenhal.nl
-ADVERTORIAL-