REGIO |
13 juli 2011
|
3
|
Door Iris Dijkema, dichtbijredacteur
HAARLEM - Ja, het is woensdagmiddag! Heb jij even tijd voor een spelletje? Doe dan mee en win een prachtige prijs.
Voor het eerst in de historie van Haarlem moeten bezoekers betalen voor Haarlem Culinair. De entree is voor de hele dag. De vraag is: Hoeveel is de entree dit jaar voor Haarlem Culinair.
De winnaar mag helemaal gratis naar het geweldige optreden van Iron and Wine in op 14 augustus in het Patronaat in Haarlem. Iron and Wine presenteert het nieuwe album Kiss Each Other Clean aan het Kennemer publiek, waarop juweeltjes als Tree By The River te vinden zijn. Een muzikaal avontuur waar je een keer bij geweest moet zijn!
Reageren kan onder dit artikel, of via Twitter. Gebruik dan wel eventjes #Twaalfuurtje, zodat ik je tweet voorbij zie schieten.
Veel succes!
Iris – Redactie WebRegio