Uitgaan & Vrije Tijd | 08 december 2011
|
Ingezonden door: zintenz
HAARLEM - Op zondag 18 december signeert Femke haar Boek en CD's en treedt op in Ananda Nieuwetijdswinkel
Femke vertelt graag een verhaal en doet dat ook met haar muziek. Als kind begon femke met schrijven, schilderen en tekenen maar al gauw bleek alleen beeldend werken niet genoeg. Hierdoor kwamen er ook andere disciplines bij. Nadat ze op zolder een oude blokfluit had gevonden heeft de liefde voor musiceren haar nooit meer verlaten. Toch begon ze pas tijdens haar studie met harp spelen. Inmiddels zijn er een live solo CD's met eigen composities, rustige Keltisch aandoende nummers waarvan enkele met zang.
Femke haalt haar inspiratie uit de natuur, mystiek, en de esoterie. Enkele recente thema’s waarmee ze werkt zijn bijvoorbeeld steencirkels en de zeven chakra’s.
Op zondag 18 december signeert Femke haar boek "Je levenswiel in beweging" en haar CD's. Ananda is op zondag open van 12.00 tot 17.00