kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Miljoenen euro's aan drugs gevonden in auto

HALFWEG - Bij een verkeerscontrole in Halfweg is zaterdagavond in een auto een partij van 71 kilo cocaïne aangetroffen. Dit maakt de politie donderdagochtend bekend aan WebRegio. De bestuurder van een Opel Astra ging er bij het zien van de politiecontrole vandoor.

De politie ging achter de auto aan, maar raakten deze kwijt. Na enig zoeken werd de auto zonder bestuurder aangetroffen. De auto is in beslag genomen en meegenomen naar het bureau. In de auto troffen de politiemensen de partij cocaïne.

De cocaïne, met een waarde van miljoenen euro’s, is inmiddels in een verbrandingsoven vernietigd. Monsters ervan worden onderzocht om de zuiverheid vast te stellen. De recherche van het district IJmond van de politie Kennemerland onderzoekt de herkomst van de drugs. De eigenaar van de auto heeft aangegeven de auto te hebben uitgeleend.

Email Reageer op dit artikel. 16
16 REACTIES TOT NU TOE
naggeris
naggeris
|  697 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Onoplosbaar. Helaas, hier krijgt een dader een nieuwe kans geboden. Als ie het nu maar niet verprutst?
Jij kan niet alles weten
Jij kan niet alles weten
|  700 dagen geleden  |
reageer
niet ok
De eigenaar had zijn auto uitgeleend. Ja dan stopt het onderzoek van de politie want dan zit je op een dood spoor natuurlijk.....
Wouter Veldboer
Wouter Veldboer
|  700 dagen geleden  |
reageer
niet ok
En ik wil Nederlanders die nog een beetje Nederlands kunnen!
DON PABLO
DON PABLO
|  702 dagen geleden  |
reageer
niet ok
IK WIL ME AUTO TERUG !!!!!
Riba
Riba
|  702 dagen geleden  |
reageer
niet ok
nou ... dan is het wachten op de volgende liquidatie... Mooi,weer een harddrugsdealer opgeruimd.
naggeris
naggeris
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
@Remko. Snuif....?
Remko
Remko
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
...kreog = kroeg.... (nee, ik was niet onder invloed.. ;-))
Remko
Remko
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
.....en als een nieuwssite of andere media ‘feiten‘ meldt, is het nòg de vraag of het wel werkelijk zo zit. Dus mogelijk ook bla bla bla... Maar dat houdt ons weer lekker bezig. Hebben we weer wat gespreksstof in de kreog en zo... ;-)
J.kuiper
J.kuiper
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Niemand weet hoe het zit dus alles is bla bla bla.
naggeris
naggeris
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Kijk kijk, het kopje is aangepast. Waar een lijntje coke al niet goed voor is.... snuif....
Dick
Dick
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
nou ... dan is het wachten op de volgende liquidatie ... want iemand is nu heel veel geld kwijtgeraakt.
barry
barry
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
In de auto troffen de politiemensen de partij cocaïne. (aan) dat mist er nog haha :) en wat ben je dan voor bange schijtert dat je hem smeert, ik zelf zou me nooit in die wereld begeven, je komt er nooit meer uit, natuurlijk was deze man bang toen hij de politie zag, maar ga er maar van uit dat hij nu zo‘n groot probleem heeft dat hij misschien wel dood gemaakt wordt, want de eigenaar van deze berg cocaine is veel geld kwijt, en dus absoluut niet blij.
naggeris
naggeris
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Wat een kul kop bij dit bericht. Cocaïne is pas geld als het vermarkt is. Nu wordt het alleen maar duurder en moet er in nog meer huizen en auto‘s ingebroken worden. Beter is het zoïets te gebruiken om verslaafden van de straat te houden. Maak je gelijk de handel hierin kapot en zal het ooit stoppen.
Remko
Remko
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Auto uitgeleend....? Ja, ja, de eigenaar weet zeker alleen niet meer aan wie ook al weer..... Een vage kennis die je ooit een keer in de supermarkt heb gezien zeker...? Oh ja, dat doet elke normale burger.... toch?
Niels
Niels
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Gooi die auto ook maar in de verbrandingsoven.
Wouter Veldboer
Wouter Veldboer
|  703 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Daar horen we nooit meer iets van.
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland