kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Circuit Culinair is in aantocht

HAARLEM - Na drie edities Winter Culinair is de concept - en naamsverandering vorig jaar goed bevallen. Het evenement gaat voor de vijfde maal plaatsvinden Nu, voor de tweede keer, onder de naam Circuit Culinair.

Na evaluatie met deelnemende restaurants is het evenement gevormd tot een gastronomisch en lifestyle evenement met aandacht voor goed eten en drinken. De culturele of traditionele keuken wordt in ere gehouden en daarmee ook het oorspronkelijk gebruik van gewassen en producten uit de regio. Het publiek kan hier kennis mee maken en ervan genieten. Tijdens Circuit Culinair is ook de Slow (Selectie Lokale Oorspronkelijke en Wereldproducten) Indoor Markt te bezoeken. De betere restaurants uit de regio zijn vertegenwoordigd en de echte fijnproever kan hier kennismaken met gerechten welke bereid zijn met ambachtelijke en eerlijke ingrediënten.

Proeven

De toegang tot het evenement is gratis. Een rondje proeven bij restaurants kan met een proefkaart van dertig euro. Dat betekent bij acht restaurants een smaak- explosie beleven. Deelnemende restaurants zijn onder andere de Michelinster-restaurants De Bokkedoorns, De Vrienden van Jacob en Cheval Blanc, De Hoop op de Swarte Walvis, winnaar van de Smulpaap van Haarlem Culinair is aanwezig alsmede restaurant Fris, Madame Marlie, Willendorf en de Jopenkerk.

Alles met stijl want genieters van goede wijnen en mooie kleding komen ook aan hun trekken. Diverse modeshows van Haarlemse modebedrijven zijn te zien zijn en verschillende wijnhuizen laten het publiek kennis maken met hun producten. DJ's draaien passende muziek bij dit evenement en het podium biedt ook gelegenheid aan artiesten van de toekomst zoals Silbury. Zondag 11 maart van 16.00 tot 21.00 uur Circuit Culinair in de Philharmonie. www.circuitculinair.nl.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland