REGIO |
31 januari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie, Redactie (Heemsteedse Courant)
ZANDVOORT - De zomer expositie 2011 in de Agatha kerk heeft veel creativiteit losgemaakt. En veel bezoekers aangesproken. De Lokale Raad van Kerken nodigt beeldende kunstenaars uit mee te doen met de expositie 2012.
Dit jaar is het thema 'Zeegezichten'. Zee is een onderwerp dat bij uitstek past bij Zandvoort. Zee staat voor ruimte, vrijheid, reizen, recreëren. De elementen op zee kunnen tekeergaan. Het onderwerp is ook letterlijk te nemen. Mensen zeggen soms dat de zee elke dag een ander gezicht heeft. De zee is het domein van verborgen leven.
In veel religies en mythen speelt de zee een grote rol. Genesis 1: "De Geest van God zweefde boven de wateren." De ark van Noach. De profeet Jona en de grote vis. Doortocht door de Rode Zee. De wonderbare visvangst. Kortom: een thema dat creatief talent prikkelt.
De expositie zal geopend worden op 7 juli 2012. Informatie: Marina Wassenaar - Nijhuis Tel/ fax: (023)-571 2861; e-mail: nijhuis9@ziggo.nl.