kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Fietsersbond heeft wind in de zeilen'

HAARLEM - Tussen de vele plaatjes van Jaap Moerman tijdens de jaarpresentatie van de Fietsersbond was er één van het Schoterkerkpad: fiets- en wandelpad 'vredig' naast elkaar. Zo zou het nieuwe Houtmanpad er ook uit kunnen zien. Maar tegenstanders vonden het juist lelijk...

'De rol van de Fietsersbond rondom het Houtmanpad heeft negatieve beeldvorming opgeroepen, dat heeft ook te maken met het bedrag van 1,8 miljoen dat er aan uitgegeven gaat worden. Wat men vergeet, ook de media, is dat daar al jaren geleden een politiek besluit over genomen is,' meent een lid van de redactie van de Haarlemmer Wielen, het nieuwsblad van de Fietsersbond in Zuid-Kennemerland.

De Fietsersbond is een club met een behoorlijk grote achterban en een harde kern die veel gewicht in de politieke schaal legt. Reden: men is deskundig en hanteert veelal goede argumenten. Afgelopen zondag was er, zoals traditioneel in januari, de jaarvergadering gevolgd door de nieuwjaarsreceptie. Vooraf-gaand hield Hugo van der Steenhoven, directeur van de Fietsersbond, een verhaal.

'We hebben de wind in de zeilen. Ons ledenbestand is gegroeid naar 36.000,' vatte Van der Steenhoven samen. 'Zaak is dat we in gesprek blijven met de overheid en belangengroepen zonder onnodige weerstand op te roepen. Dat wil zeggen: duidelijk en beargumenteerd het fietsbelang onderstrepen en toch respectvol met de argumenten van je tegenstanders omgaan.' Juist dat laatste is kennelijk niet helemaal gelukt tijdens de discussie over het Houtmanpad. Kwestie van juiste plaatjes of argumenten?

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland