kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Greve schoenen demonstratie in Kaptein Schoenen in Heemstede

HEEMSTEDE - Vrijdag  21 oktober, komt Greve schoenfabriek naar Heemstede. Bij Kaptein luxe schoenen laten de vaklieden het oude ambacht zien, de beroemde Mohawk moccassins worden nog steeds geheel met de hand gemaakt.


Tevens is de maatschoenmaker van Greve aanwezig om te adviseren bij de aankoop van maatparen. Alleen 21 oktober is het mogelijk om een paar op maat gemaakte Greve schoenen te bestellen tegen een confectieprijs. Uit de grote collectie kunt u zelf kleur en model kiezen ook maatverschil en kleine orthopedische correcties  zijn zonder meerprijs mogelijk.

Schoenfabriek Greve behoort tot een van de meest exclusieve van Europa. Een belangrijk feit is dat Greve de schoenen in eigen fabriek vervaardigt. Een bewijs is het maatwerkprogramma van Greve. Geen ander Nederlands merk produceert een schoen van a tot  z in eigen fabriek.

In het hart van de langstraat, de stad Waalwijk begon Hermanus Greve in 1898 een schoenmakerij Vanaf het prille begin had de werkplaats slechts een doel voor ogen Nederlands meest stijlvolle en superieure schoenen te maken. Doelgroep is de modebewuste man, die zich wil onderscheiden op het gebied van kwaliteit  en traditie. Alle Greve schoenen worden vervaardigd van 100% kalfsleder, Goodyear of Blake vervaardiging: dit betekent dat de loopzool aan een lederen rand wordt genaaid.

Buiten de Mohawks heeft Greve een klassieke lijn schoenen met brogues, maar ook een nieuwe modieuze lijn van herenschoenen. Kaptein is deelnemer van de ABN-AMRO Aktie 4 modellen met bijpassende riem voor een speciale prijs.

Het aanmeten van schoenen begint om 12.00 en eindigt om 21.00 uur.

Kaptein Schoenen
Raadhuisstraat 99 - Heemstede  
Tel. 023 - 5286745
www.kapteinschoenen.nl


-ADVERTORIAL-

 

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen winkelnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland