WINKELEN |
15 juli 2011
|
reageer
|
Door Viola Demmers, dichtbijredacteur
HAARLEM - In de zomervakantie is Beebiezo, de babyspeciaalzaak in Haarlem, op de maandagen gesloten. De rest van de week is de winkel op de bekende tijden (zie de website) voor je klaar. De webshop blijft gewoon open.
Diverse merken babykleding
Beebiezo heeft diverse merken babykleding van onder andere Feetje, Puk design, Kitz art, Beebies. Ook in het assortiment: mooie leren babyslofjes van Baby Paws gemaakt in Australië. Daarnaast wordt er ook borstvoedingskleding van BOOB verkocht.
Gezellige braderie in Winkelcentrum Cronjé
Beebiezo wil iedereen onder de aandacht brengen dat er op zondag 28 augustus een gezellige braderie in Winkelcentrum Cronjé in Haarlem is. Kom dus langs bij Beebiezo voor de laatste koopjes. Begin september komt de nieuwe collectie van Feetje weer binnen. Wees er snel bij!
Beebiezo
Generaal Cronjéstraat 55
2021 JB Haarlem
023 - 527 18 93
www.beebiezo.nl
-ADVERTORIAL-