kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Outside In in Club Stalker

HAARLEM - Op vrijdag 18 en zaterdag 19 november zal er in de oudste club van Nederland opnieuw een editie plaats vinden van Outside In, het enige festival met goed weer garantie. En dat is ideaal na de verregende zomer!

Eerder deed dit concept van de Haarlemse club Stalker al een hoop stof opwaaien. In geen enkele andere club wordt een complete grasmat gelegd om een tweedaagse indoor festival te organiseren. Een festival waar je twee dagen lang op drie podia meer dan 15 artiesten te verwerken krijgt.  EHBO-Bar, Dixies, FoodPlaza, Politie Razzias en een speciale "Zero tolerance - area", waar alleen de crème de la crème binnenkomt. Kortom, je kijkt je ogen uit! Alsof dat niet genoeg is kan je in de bovenzaal genieten van een indoor strand, waar alleen het beste Bloemendaalse zand voor is gebruikt. Vergeet dus vooral niet je slippers en zwembroek mee te nemen!
 
Behalve gras, zand, sfeer,  gekke thema’s, leuke mensen en verkleedpartijen, zijn ook dikke headliners van groot belang. Ook hier heeft Stalker voor gezorgd in het weekend  van 18 en 19 november. Wat dacht je van Dimitri, Keatch en Tommie Sunshine (USA)? Uiteraard zijn lokale helden als Soundbalance, Mike Ravelli en Mark Boon ook present.
 
Vrijdag 18 november: Outside In day 1
 
Op de eerste festival dag is Dimitri de headliner. Dit icoon van de Nederlandse housescene en oud Roxy resident is weer helemaal terug. Hij is druk aan het produceren met de Haarlemse dj Georgio, verzorgd veel optredens en er staat zelfs een live show in de planning. In april stond hij al met veel succes in Stalker en 18 november is hij terug. Lokale helden Mike Ravelli, Mark Boon en Artee Maken de avond compleet. Op het strand in de bovenzaal is Batskrew achter de decks te vinden. Zij zullen voor tropische taferelen zorgen. Dus haal een cocktail aan de bar, doe je zonnebril op en enjoy the summer vibes.
 
Zaterdag 19 november: Outside In day 2
 
De dag erop, lekker uitgeslapen en gedoucht kan je opnieuw het festivalterrein betreden. Niemand minder dan Tommie Sunshine uit New York is dan de headliner. Al 6 jaar is hij vaste gast in Club Stalker, en dat is bijzonder voor zo’n intieme club. Want deze extravagante superstar dj, producer en remixer is over de hele wereld bekend van zijn dance remixes van talloze pop, rock en hiphop tracks. Zo produceerde hij muziek met onder andere Felix da Housecat en maakte de dance remixes van Yoko Ono, Peaches, Fischerspooner en nog meer rockbands.  Alsof dit nog niet genoeg is komt ook Keatch uit België langs. Hij heeft verschillende releases op Steve Aoki’s Dim Mak label. Just Regular Guys zorgen voor de lokale input. Boven op het strand: Zolder Kolder met Tino Schuijt, Sandro Void , Soundbalance, Gilbert & JVW. Schoenen uit, slippers aan, honden niet toegestaan en kinderen aan de lijn.
 
 
Vrijdag 18 november en Zaterdag 19 november
Open: 22.00 – 05.00
Prijs: 8 euro VVK // 10 euro deur

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen lifestylenieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland