ZORG & WELZIJN |
28 november 2011
|
reageer
|
Door Diane Intres, dichtbijredacteur
KROMMENIE - Bij Mirck Optiek in Krommenie kunt u uw ogen laten screenen door de Visioffice van Essilor. Met de Visioffice kunnen we uw ogen nog preciezer opmeten. In de eerste plaats is de Visioffice een geavanceerd meetsysteem dat door Essilor, de Nederlandse fabrikant van Varilux, ontwikkeld is voor het opmeten van de allernieuwste brillenglazen. Het apparaat meet binnen twintig seconden het montuur en uw gezichtskenmerken, maar ook de bewegingen van uw ogen en hoofd worden geregistreerd.
Al die gegevens zijn nodig voor de aanschaf van de allernieuwste glazen zoals Varilux Ipseo New Edition, Varilux Physio Fit en Essilor Fit 360º, die helemaal op maat van de brildrager worden gemaakt. Bij het aanmeten van die glazen wordt bijvoorbeeld rekening gehouden met het montuur (de afmetingen en de stand ten opzichte van het gezicht); met uw kijkgedrag, uw gezichtsbouw en de oogkenmerken. De zuil meet met een enorme nauwkeurigheid, waardoor u zeker weet dat het nieuwe Varilux-glas optimaal bij u past. Met de meetgegevens uit de zuil en uw klantgegevens, die in de zuil ingevoerd kunnen worden, bestelt de opticien de brillenglazen bij Essilor.
Daarnaast is de Visioffice een belangrijke informatiebron voor brildragers. Via het scherm kunnen vragen over oogafwijkingen gesteld worden, maar u kunt ook filmpjes bekijken over nieuwe typen brillenglazen, coatings en monturen. Met behulp van een aantal simpele vragen en keuzemenu’s kan het apparaat helpen bij de keuze voor de juiste brillenglazen en het juiste montuur. Met de camera kunt u foto’s en filmpjes van uw gezicht met verschillende monturen maken, zodat u een betere keuze kan maken en thuis eventueel advies kan vragen aan familie of vrienden.
Kom dus naar Mirck Optiek om Visioffice te proberen.
Mirck Optiek
Zuiderhoofdstraat 42 - Krommenie
Tel. 075-6211234
www.mirckoptiek.nl
-ADVERTORIAL-