kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Brasserie Première Assendelft

ASSENDELFT - Assendelft verdient een goed restaurant en dat vonden de eigenaars van Brasserie Première te Beverwijk ook. Brasserie Première is een goed lopend restaurant in Beverwijk met prima recensies. Het restaurant aan de Dorpstraat 454 te Assendelft, voorheen Janz Eten & Drinken en laatst "de Notaris", heeft per 1 december een nieuwe eigenaar.

Fred Hummel heeft als kok een indrukwekkende staat van dienst ondermeer werkzaamheden in sterren-restaurants. De familie Hummel wilde al langer uitbreiding van hun bedrijf en na geduldig wachten, vonden zij in Brasserie Première Assendelft hun uitdaging. De eigenaars begrijpen maar al te goed dat gezelligheid en goede kwaliteit met een betaalbare prijs met een vriendelijke fijne service in deze tijd het allerbelangrijkste is.

'Creativiteit dient bij de goede restaurants hoog in het vaandel te staan en dat heeft Première meerdere malen bewezen.' aldus Fred Hummel in zijn nieuwe omgeving. 'Kwalitatief een prima drie gangen menu uit onze kaart voor ? 24.50, een bioscoopmenu en ga zo maar door. Speciale wensen van de klanten, zoals recepties, feestjes en ook zakelijke bijeenkomsten kenmerken zich met een hoge bedieningservice en lekkere gerechten. Het kan allemaal.'

De klant kan genieten van een prima maaltijd in een ongedwongen fijne sfeer. Net als in Brasserie Première Beverwijk zal het de eigenaars er alles aan gelegen zijn om in Assendelft ook succes te bereiken. Voor de kerst staat er een leuk drie gangen keuzemenu genoteerd op www.brasseriepremiere.nl en reserveren voor de maand december dient te geschieden via 075-6877771.

Email Reageer op dit artikel. 2
2 REACTIES TOT NU TOE
paladijn
|  23 dagen geleden  |
reageer
niet ok

Dit is de 3e eigenaar binnen een jaar.

Hopelijk lukt het nu wel en gaat de tent lopen zoals in de gouden dagen van Jansz.

In ieder geval veel succes

poerik
|  23 dagen geleden  |
reageer
niet ok
waar kanik uw menuelijst vinden?
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
aanbevolen leveranciers
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland