WINKELEN |
09 december 2011
|
reageer
|
Door Diane Intres, dichtbijredacteur
ZAANDAM - De overstap van traditionele naar ledverlichting werd in het verleden bemoeilijkt door de hoge investering. Leds Refresh uit Zaandam heeft hier nu een bijzondere oplossing voor gevonden. Middels de besparing op de energierekening lost de klant de producten af. Hierdoor wordt deze verlichting voor iedereen haalbaar, aangezien er geen investering meer gedaan hoeft te worden.
“De besparing bedraagt meer dan de aflossing, zodat de klant direct voordeel behaalt. Na twee jaar aflossen is de klant eigenaar geworden en geniet hij alle komende jaren de volledige 80% besparing,” aldus bedenker Jordi Bron. “Wij onderscheiden ons doordat wij enkel de hoogste kwaliteit leveren en de hoogste lichtopbrengst halen. Indirect betaalt de energiemaatschappij.” Leds Refresh is het eerste bedrijf voor MKB, dat op deze wijze ledverlichting aanbiedt. Juwelier Zonjee uit Zaandam had de primeur: “Uit de besparingscalculatie bleek dat ik het al na een jaar terugverdiend heb. Daarnaast is de lichtkwaliteit beter dan de oude halogeenverlichting, waardoor de juwelen beter tot hun recht komen.”
Middels het gratis advies en de leaseconstructie van Leds Refresh wordt de overstap naar ledverlichting eenvoudig en haalbaar. Volgens Jordi Bron is dít wat het MKB nodig heeft om de overstap naar de duurzame producten daadwerkelijk te maken. Want niet onbelangrijk is dat ledverlichting een positieve invloed op het milieu heeft, hetgeen Leds Refresh met trots vervuld.
Leds Refresh
Gedempte Gracht 31 - 1506 CB Zaandam
Tel. 075 7713824
www.ledsrefresh.nl
-ADVERTORIAL-