112 |
19 juli 2012
|
reageer
|
Door
Gwenn Roomer
namens,
Politie Zaanstreek-Waterland
ZAANDAM - In een aantal woningen in Zaandam is in de nacht van woensdag op donderdag ingebroken. In de Parkstraat 'bezochten' inbrekers twee woningen; daarbij werden sieraden en computerapparatuur weggenomen.
Ook in de Tuinstraat werd bij twee woningen ingebroken; daar werden geld en computerapparatuur gestolen.
De politie besteedt veel aandacht aan het opsporen van verdachten van woninginbraken. Burgers kunnen zelf ook veel doen om een inbraak te voorkomen. Zorg bijvoorbeeld voor goed hang- en sluitwerk en leg geen huissleutels onder de deurmat of in de bloembak.
Tip de politie als je verdachte personen of voertuigen in je woonomgeving ziet. Noteer signalement, kenteken en bijzonderheden. Heb je verdachte personen of voertuigen gezien, neem dan contact op met de politie: 0900-8844 (lokaal tarief).