kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Drummer Zuiderwijk in KunstGreep

NOORD- Cesar Zuiderwijk, voormalig drummer van de Golden Earring, staat met zijn solovoorstelling Trommelfruit op het podium. Het optreden vindt plaats op zaterdag 25 februari in Theater de KunstGreep aan de Kerkbuurt 4 in Oostzaan. Voorafgaand aan de voorstelling geeft hij een slagwerkworkshop.

In'Trommelfruit gaat Cesar Zuiderwijk terug naar de basis: lekker veel spelen op akoestische en elektronische drums. En natuurlijk mooie verhalen, over 40 jaar Golden Earring en 50 jaar drummen. Met drumtypetjes humor en het door iedereen uit volle borst mee te zingen drumvolkslied 'Boem Tjakka Tjakka'. Eventueel door het publiek mee te spelen met twee grote opblaasbare stokken die in het theater te koop zijn voor de voorstelling.

Cesars eerste drumstel bestaat uit een bonte verzameling van koektrommels, augurkenblikken, hoedendozen, potten en pannen. Hij krijgt zijn kans als de drummer van 'Rene and the alligators' een vinger breekt. In 1970 wordt Cesar de drummer van Golden Earring. Midden jaren zeventig sluit hij een drumsolo spectaculair af met de fameuze sprong over zijn drumstel met de armen wijdgespreid en een drumstok in iedere hand terwijl er een magnesiumbom achter hem explodeert.

Kaarten voor de solovoorstelling van Cesar Zuiderwijk zijn 19.50. De workshop kort 5 euro en te verkrijgen via www.dekunstgreep.nl. Telefonisch kaarten bestellen kan van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 en 17.00 uur via 0900 - 33 44 55 3 (? 0,30 p.m.). Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de receptie van het gemeentehuis in Oostzaan.

Email
Reageer op dit artikel. 2
2 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen uitgaansnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland