kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Gastronomisch Canarisch weekend

ASSENDELFT - Om de Nederlandse mensen kennis te laten maken met de authentieke Canarische keuken en zijn wijnen zal er mede door Studio 2 in Assendelft een bijzonder weekend worden gehouden.

In verband met de oprichting van de 'Convivia Slow Food Santa Cruz de Tenerife' komen er 28 en 29 januari drie gerenommeerde chefs vanuit diverse eilanden naar Nederland om enkele activiteiten te ontplooien en kontakten te leggen binnen het netwerk van Slow Food Nederland.

Zaterdag 28 januari wordt er een workshop gegeven in de Kookstudio Beverwijk waar de basis van de Canarische keuken zal worden uitgelegd en toegelicht. De workshop is zowel voor "thuiskoks" als professionele koks en zal in het Nederlands gegeven worden.

Zondag 29 januari wordt er om 19.00 uur een 6 gangen degustatie menu aangeboden in Studio2 in Assendelft. Het menu zal geheel in de geest van Slow Food worden bereid alleen met verse authentieke Canarische producten aangevuld met verse vis en vlees uit Nederland. Naast het menu is er een kleine wijnkaart met Canarische wijnen wat voor Nederland een primeur is.

De chefs zijn: Adrián Bruins, chef/eigenaar Bistro ¡Yoo Más!, Los Realejos Tenerife, oprichter en vicevoorzitter Show Food Santa Cruz de Tenerife, Fabian Mora Chinea, chef/eigenaar Casa Conchita, Arure La Gomera, Mejor cochinero de las Islas Canarias 2006, Abraham Barroso, chef/eigenaar Bodegón Tapias, La Orotava Tenerife, tevens culinair schrijver.

Men kan reserveren of meer informatie verkrijgen via: dansstudio2@hotmail.com

Rechts op de foto Adrián Bruins

Email
Reageer op dit artikel. 1
1 REACTIE TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen uitgaansnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland