UITGAAN & VRIJE TIJD |
26 oktober 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie, Holland Combinatie (De Zaankanter)
ZAANDAM - Het Zaanse kwartet Humph heeft al een tijd een repertoire bijeengehaald waarin composities van Nederlandse jazzcomponisten als Misha Mengelberg, Theo Loevendie en Michiel Braam een rol in speelt.
Zondag 30 oktober staat het viertal in Serah Artisan aan Dam 2A met voor het eerst een volledig Nederlands programma. Zo zijn er ook nog stukken van JC Tans en Nedly Elstak te horen plus nieuwe eigen stukken van de bandleden. Het concert is het eerste van een aantal Come Along-middagen die besteed worden aan het NL Real Book, een verzameling Nederlandse jazzstukken. Het boek wordt uitgegeven door het Muziekcentrum Nederland als tegenhanger van het op jamsessies alom populaire Real Book (met grote Amerikaanse jazzstukken). Het concert in Serah Artisan (Dam 2, Zaandam) begint om 16.00 uur en is gratis toegankelijk (al wordt een vrijwillige bijdrage op prijs gesteld).
Na afloop kan er gebruik gemaakt worden van het uitstekende Indonesische buffet voor slechts euro 15,=. Reserveren hiervoor via tel. (075) 61477010.