ALKMAAR - Jeremain Lens vindt dat hij te weinig speeltijd krijgt en is uit op een vertrek bij de Alkmaarse club als de situatie niet snel verandert. De laatste tijd krijgen voornamelijk Mounir El Hamdaoui en Moussa Dembélé de voorkeur.
Tijdens het trainingskamp in Spanje kreeg de 22-jarige Amsterdammer al het gevoel dat hij onder Dick Advocaat zijn basisplaats moest gaan inleveren. Hij heeft dit op hetzelfde trainingskamp bij Dick Advocaat en Marcel Brands aangegeven. Zij vertelden hem dat als hij zich aan ze taken hield, hij zich geen zorgen hoefde te maken. hij zou gaan spelen, maar daar heeft hij tot nu toe weinig van gemerkt.
"Ik ben ontevreden, dat zeker. Ik weet dat ik dit niet aan mezelf te danken heb. In de eerste seizoenshelft maakte ik zeven goals, was ik belangrijk voor de goal en heb ik geknokt. Wat moet ik nog meer doen?", aldus Lens tegenover Pro Voetbal. Lens debuteerde in 2006 voor AZ. In het seizoen 2007/2008 werd hij verhuurd aan NEC. Dit seizoen maakte hij zeven goals in 22 wedstrijden.