REGIO |
01 februari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (De Zaankanter)
WORMERVEER - De voorrondes van het Café De Kroon 3 Banden toernooi zijn afgesloten. Het niveau bleek wederom hoog en daarom kijk mede-organisator Marga Kramer met spanning uit naar de finales zaterdag 4 februari.
Uiteindelijk hebben zich acht biljarters weten te plaatsen voor de finale die zaterdag 4 februari om 13.30 begint met een partij tussen Richard Stuurman en Jody Klomp. Aansluitend volgen de partijen tussen Hein Houttuin en Hajo Glandorff (14.00), Tom Smit en Robert Doves (14.30) en omstreeks 15.00 uur Rob Kramer versus Erik van Vliet. Vervolgens om 16.00 en 16.30 uur de winnaar partij 1 tegen 3 en partij 2 tegen 4. Daarna om 17.00 uur verliezers van genoemde partijen en tot slot om 17.30 uur de finale.
De prijsuitreiking zal voor in het café plaatshebben en daarna de trekking van de tombola met daarin als hoofdprijs een Samsung LCD TV 81 cm full HD. Verder zijn er nog vele andere mooie prijzen mede mogelijk door o.a. De Kroon, Autokoog, Heine Kleding, Reisburo La Plaza en Saenkanter. De verkoop van de loten is reeds gestart, deze zijn verkrijgbaar aan de bar.
Tevens kan een ieder de uitslagen volgen via de link: http://bv-t-stoodje-wormerveer.jouwweb.nl/.