Sport | 23 november 2011
|
Ingezonden door: vvzaanstad
ZAANDAM - A-League volleybal wedstrijd tussen vv Zaanstad en Langhenkel Volley uit Doetinchem.
Aanstaande zaterdag 27 november spelen de lange mannen van vv Zaanstad voor de derde keer thuis en deze keer ontvangen de mannen van coach Martin Fennema Langhenkel Volley uit Doetinchem.
Langhenkel staat op dit moment op de tweede plaats in de A - League en hebben tot op heden slechts een set verloren.
Na de 3-1 overwinning op Fusion uit Rotterdam twee weken geleden werd er afgelopen zaterdag vrij kansloos verloren van Netwerk/STV uit Tilburg. Ondanks een kleine supporter schare uit Zaandam die de mannen uitbundig toeschreeuwden konden de mannen geen vuist maken, en werd er met 3-0 verloren.
Laten we hopen dat alle papieren en handtekeningen gezet zijn zodat Gino Naarden zijn debuut aanstaande zaterdag kan maken.
Laten we hopen dat de spelers van vv Zaanstad dezelfde instelling hebben als tegen Draisma Dynamo, tegen Dynamo werd weliswaar met 3-0 verloren maar een stuntje was in de eerste en derde set erg dichtbij.