kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Vrachtwagen vast in berm door windvlaag

Een vrachtwagen is vrijdagmorgen op de N203 tussen Uitgeest en Krommenie in de berm terechtgekomen. Volgens de chauffeur raakte hij van de weg door een windvlaag. Eenmaal op het fietspad tot stilstand gekomen, probeerde de chauffeur weer op de weg te komen. Hij gaf flink gas en trachtte weer door de berm te rijden. Toen kwam hij vast te zitten. Een berger bood uitkomst en zette de vrachtwagen weer op het asfalt.

 

 

 

 

Email Reageer op dit artikel. 15
15 REACTIES TOT NU TOE
M
M
|  532 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Gerard hoe kan een combinatie van 18 meter daar een rondje draaien op een wegdek van 7 meter breed.
Harry Vogelenzang
Harry Vogelenzang
|  532 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Ik weet wel iets wat een vrachtwaggel op de weg kan houden indien zich enkele windvlagen voordoen: een chauffeur die beide knuistjes aan het stuur houdt!
Henk
Henk
|  532 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Hans zegt wel meer wat!
Hans
Hans
|  533 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Heel leuk Harry, maar er moet toch iets technisch te verzinnen zijn dat reageert als er echt een windvlaag probeert de wagen van de weg te blazen, of de chauffeur een hele botte stuur manoeuvre uithaalt.
Harry Vogelenzang
Harry Vogelenzang
|  533 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Een windvlaag? Dan zou die uit Noord-oostelijke richting moeten zijn gekomen, en dat lijkt me sterk. (En wat hans aan windvlagen wil doen, is mij niet duidelijk. Verbod op windvlagen? Whahaha)
bloem
bloem
|  533 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Er zijn mensen die beweren dat de chauffeur met een mobile in zijn hand zat,
zijn jullie getuige geweest?

Kap eens met die belachelijke conclusies!
x
x
|  533 dagen geleden  |
reageer
niet ok
@MrIJ, er is een heel groot verschil tussen rijden in een personenauto en een vrachtwagen!
Het bellen mag in geen van beide maar dat er nog zoveel van die dwaze vrachtwagen bestuurders evengoed nog met een mobiel in de hand en hard rijden, zijn vind ik zo stom!
En heb dan ook geen enkele medelijden met deze klantjes als ze weer eens een ongeluk veroorzaken of zoals deze scheef op de weg komen te staan met alle gevolgen van dien!
Gelukkig zijn er nu geen derde bij die gewond zijn maar vind wel dat de politie meer hier een controle op moet maken om de belgegevens op te vragen in de tijd voorafgaande van het ongeluk!
Of het nu een domme vrachtwagenchauffeur is of een chauffeur van een personenauto maakt niets uit CONTROLLE EN NOG EENS CONTROLLE!
ar
ar
|  533 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Een windvlaag houd een plotselinge wind in,dus als het windstil is komt dat onverwacht,gezien het hier om een vollumewagen gaat zou hij best wel eens een klap gehad kunnen hebben.Waarom word er toch altijd zo snel een oordeel geveld op het nieuws.Allemaal mensen met overal verstand van denk ik dan.
Breezer
Breezer
|  533 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Hoezo windvlag volgens mij was het windstil.
Ik ben daar vanmorgen langs gereden maar volgens mijn reed hij te hard en heeft hij te laat in de gaten gehad dat hij naar de linker rijbaan moest. Ze waren daar bezig met de weg en er was een rijdende afzetting en net daarvoor is hij de berm ingereden.
Gelukkig reden er geen fietsers op het fiets pad.
MrIJ
MrIJ
|  533 dagen geleden  |
reageer
niet ok
hoeveel automobilisten zitten er met hun mobiel aan het handje?? Rijd daar dagelijks met de vrachtwagen en het is een weg waar je vrachtwagen aardig last heeft van wind
x
x
|  534 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Ik vraag mij wel eens af of de politie ook controleert of ze ook niet aan de telefoon hebben gehangen??
Van de 10 vrachtwagens zitten er altijd wel 8 met een mobiel in hun hand aan het oortje!!
Ik wil niet zeggen dat het hier ook het geval was maar hoop eigenlijk dat dit wel gecontroleert wordt!
Ria
Ria
|  534 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Hoezo een windvlaag? Volgens mij was het bijna windstil.
gerard
gerard
|  534 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Gezien de sporen lijkt het bijna zo dat de auto ook een rondje heeft gedraaid.....
Anita
Anita
|  534 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Ja en dat er niemand fietste
Hans
Hans
|  534 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Nog een wonder dat hij dus "gewoon"op het fietspad is gekomen en niet is gekanteld.
Er moet toch iets te verzinnen zijn op de zijwaarste windvlagen waar ook deze chauffeur dus mee te maken heeft gekregen.
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland