I.J.Z
| 562 dagen geleden |
reageer
niet ok
Die snelheden hoor je me toch niet over klagen ?
en warm koos? maak er maar bloedheet van ;)
Commando
| 563 dagen geleden |
reageer
niet ok
heel mooi lekker zijn rijbewijs kwijt,ze kunnen hier ook wel weer eens een camera neerzetten tussen het ziekenhuis en het park.Daar rijden er zeker een gros voorbij op een dag, die over de 100 aan komen zeilen.
Dus politie zet maar weer neer hoor,ik moet me ook aan de snelheid houden toch I.J.Z?
ome koos
| 563 dagen geleden |
reageer
niet ok
I.J.Z
wordt steeds warmer in de bovenkamer?
kusje
Anne
| 563 dagen geleden |
reageer
niet ok
Eigenlijk vangen ze zo ook boeven, alleen dan in hun portemonnee. De maximum snelheid overtreden mag ook niet volgens de wet, dus degenen die dat doen zijn ook criminelen :)
Anne
| 563 dagen geleden |
reageer
niet ok
Nou, ik ben maar wat blij dat ze die halve gare hardrijder geflitst hebben, die gaat sowieso zijn rijbewijs kwijtraken. En ik hoop toch ZO dat ze jou iedere keer pakken als je te hard rijdt, I.J.Z., van het idee alleen al wordt ik helemaal gelukkig!
I.J.Z
| 563 dagen geleden |
reageer
niet ok
Kijk em staan dan in ze pakkie ... in ze hoofd zingt I can be your hero Babyyyy ... waarom zetten ze er geen bord boven POLITIE als jij voorbij rolt met 5km te hard flitsen wij terug want dat gele pakkie valt niet opUHMM ... verbazingwekkend dat er nog mensen te hard rijden eigelijk lijkt me dat die mensen het kunnen veroorloven want tegewoordig hebben we flitspalen camera‘s en permanenteflitsagentjes .. straks komen er agenten met de veelplegers meerijden en schrijven ze boetes uit elke x als je te hard rijdt ... ik richt mij tot de criminelen SLA UW SLAG als de agentjes al ergens boetes staan uit te schrijven is zo‘n overval wel een zaak voor later