Column |
13 juni 2011
|
39
|
Door Leander Mascini, dichtbijredacteur
Dichtbij is nieuw. Fris. Een kans om alles over te doen. Op de goede manier. En om veel bezoekers tegemoet te komen, zal dit mijn allerlaatste column zijn. Jawel de vlag kan uit.
Nee, gezwicht voor de kritiek ben ik niet. Op mijn eigen site blijf ik gewoon mijn stukken plempen. Alleen: niet op zo'n regelmatige basis. Daar heb ik het gewoon veel te druk voor.
Dat komt omdat ik mij op iets nieuws ga storten. Iets hips zelfs. Elke maandag zal in plaats van één redacteur, de hele redactie een column voor haar rekening nemen. Een heuse videocolumn. Gemaakt met een iPhone.
Wat je kunt verwachten? Een kijkje in de dichtbij-keuken. Een soort van groeten uit de rimboe, maar dan wél leuk. Tenminste: dat is wat we hopen.
Daarom in mijn allerlaatste column een speciaal verzoek aan jullie. Wat zou jij graag willen zien van dichtbij? De ruimte waar de redactie zich ophoudt? Het fietsenhok waar primeurtjes worden uitgewisseld? De toilet waar ondergetekende zijn meeste columns schreef? Niets hoeft geheim te blijven. Dus kom maar op!
Leander Mascini toch blijven volgen? Klik dan hier.