Regio | 05 december 2011
|
Ingezonden door: BarryKoog
KOOG AAN DE ZAAN - Enorme irritatiefactor en gevaarlijke situaties in wijk Oud-Koog
In de wijk Oud-Koog tussen de Lelystraat en de Verzetstraat wemelt het dagelijks van 's ochtends voor schooltijden en tot en met 's avonds van de rijscholen.
Ik heb het dan over rijles auto's, rijlesmotoren, rijlesscooters en rijlesaanhangers. Allemaal in nauwe straten waarin veel kinderen, waaronder mijn eigen kinderen, iedere dag naar school fietsen, op straat spelen en leven. De speeltuin in de Breestraat (Troelstraplein) worden omringt door rijschoolauto's enz.
Is er nu echt niet iets dat hier aan gedaan kan worden? Ik snap echt wel dat iedereen het moet leren en snap ook wel dat deze wijk met al z'n straatjes ideaal oefenen is voor leerlingen maar kom op, ze komen zelfs uit Amsterdam en Purmerend om hier te rijden!
Het is niet de bedoeling dat rijlesgegeven wordt ten kosten van de veiligheid van de kinderen buiten de irritatie die het bij de bewoners opwekt.
Iemand een goede suggestie om dit probleem op te lossen?
Barry
Vader en bewoner Oud-Koog aan de Zaan
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 05 december 2011