WINKELEN |
02 januari 2012
|
reageer
|
Door judith van pietersom, dichtbijredacteur
ASSENDELFT - Fabriekshallen, werkplaatsen, laboratoria en scholen zijn al lang bekend met gietvloeren, maar door de groeiende mogelijkheden qua ontwerp raken ook steeds meer particulieren onder de indruk van deze decoratieve, ‘industriële’ vloeren. Coaton BV biedt jou de mogelijkheden om deze vloeren te komen bekijken in hun uitgebreide showroom.
Showroom
Gietvloeren zijn slijtvast, stralen warmte uit, zijn makkelijk in onderhoud en geven jouw woning een nieuwe stijl en ruimte. Maar voordat je besluit om zo een vloer te nemen, wil je graag eerst dingen aanraken, weten hoe de vloer aanvoelt en hoe het er in het echt uitziet. Coaton BV maakt dit mogelijk in hun showroom. De medewerkers laten jou graag zien de diverse mogelijkheden en varianten voor jouw vloeren en wanden zien. Van maandag tot en met vrijdag is er altijd iemand aanwezig om jou te woord te staan. Komt een zaterdag of een avond jou beter uit, dan kun je een afspraak maken. De showroom is open van 09.00 uur tot en met 17.00 uur.
Vakkundig
Ook op zakelijk gebied kan Coaton jou helpen. Zo heeft het bedrijf hun vakkundigheid al laten zien in de Amsterdam Arena en de Paleis op de Dam. Je kunt naast vloeren, ook voor schilderwerken en wandstyling terecht bij Coatan BV.
Coaton BV
Omweg 34
1566 HP Assendelft
Tel. 075 - 687 10 32
www.coaton.nl
-ADVERTORIAL-