kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Maanworkshop: welke invloed heeft de Maan op jou?

Maanworkshop: welke invloed heeft de Maan op jou?

Wanneer

zaterdag 18 augustus 2012

Aanvang

13:00 uur

Waar

Cornelis van Uitgeeststraat 3-1hg, Zaandam

Kosten

€ 59

Contact

via e-mailadres: info@yurtlife.nl

Wat

Heb jij weleens last van wisselende stemmingen of momenten waarop je je onveilig voelt? Voel je je thuis op aarde of heb je soms een onbestemd gevoel?

De Maan regeert je emotionele leven en iedereen reageert instinctief anders. Dit wordt weerspiegeld door de plaatsing van de Maan in je horoscoop. De Maan geeft ook aan hoe jij je veilig en geborgen voelt en of dit wel of niet makkelijk voor je is. Zo kom je uit bij je innerlijke kind, met zijn kwetsbare, speelse en magische kanten.



Aan de hand van jouw Maan gaan we deze middag onderzoeken hoe het met je innerlijke kind gesteld is en hoe je dit kind kunt geven wat het nodig heeft. Hoe ben jij gevoed in je jeugd, wat ben jij tekortgekomen en ….kun je jezelf de dingen geven die je niet gehad hebt? Hoe kun je je weer kontakt maken met je innerlijke kind die de verbinding vormt met de bron van het leven.



Jouw geboortehoroscoop wordt voor deze workshop gemaakt. Je krijgt een korte uitleg van de stand van jouw Maan en advies hoe je je het beste met jezelf kunt omgaan. Verder werken we met visualisaties, muziek en uitwisselen met elkaar.

Dit alles doen we in een veilige omgeving waarin je je –hopelijk- thuis kunt voelen!



De workshop wordt gegeven door Karin Schagen, een ervaren astrologe en coach.

ingezonden door: YurtLife
Email
Schrijf mee
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier Nieuwsbrief ontvangen? Meer info
Facebook
Agenda

Meer agenda

Video
naar bovennaar bovennaar boven
 
 
Privacy | Disclaimer | Cookies
Een site van Telegraaf Media Nederland