kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Mulder Obdam schenkt arbeidsuren aan Obdamse scholen

OBDAM - Enige jaren geleden heeft Mulder Obdam er voor gekozen om –in plaats van het geven van relatie-/eindejaarsgeschenken- een donatie te doen aan een goed doel. Dit keer heeft het Obdamse bouwbedrijf voor een alternatief gekozen. Twee Obdamse lagere scholen kregen ieder 30 uur arbeid aangeboden.

Deze week ging de directie van Mulder Obdam de beide scholen bezoeken om hen te verblijden met een cheque die door de scholen zelf ingewisseld kan worden voor arbeid. Zowel leiding als scholieren van respectievelijk de Caegh als de Kelderswerf school, waren heel blij met dit cadeau. Het onthaal was dan ook bijzonder feestelijk. Bij de Caegh zat directeur Frank Knijn met een hele klas met Bob de Bouwertjes klaar en werd de cheque overhandigd aan Wessel Jak. Wessel was helemaal trots op zijn belangrijke rol, want tenslotte werkt zijn vader bij Mulder Obdam!

Directeur Irene Ruigentuin van De Kelderswerf school was eveneens onder de indruk van de mooie geste en is de diverse opties voor invulling al aan het bekijken. ‘De keuze moet nog gemaakt worden, maar dat er een goede bestemming wordt gekozen is zeker’, aldus Ruigentuin.

Bij De Kelderswerf school werd de cheque door de leerlingen van groep 7 met gejuich begroet. Diverse van hen willen later zelf de bouw wel in.

Mulder Obdam
Handelskade 5
1713 HS  Obdam
Tel. 0226-456654
www.mulderobdam.com


-ADVERTORIAL-

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland