REGIO |
02 september 2011
|
1
|
Door Frank van der Molen, dichtbijredacteur
HOORN - In de afgelopen weken zijn de loden dakbedekkingen en koperen bliksemafleiders van veel woningen van IntermarisHoeksteen in Hoorn ontvreemd. Het metaal brengt veel geld op en is dus aantrekkelijk voor dieven.
“Het ontbreken van de bliksemafleider veroorzaakt een gevaarlijke situatie en door het ontbreken van de loden dakbedekking ontstaat er lekkage in de woningen. Het herstellen van de schade kost IntermarisHoeksteen veel geld, geld dat we beter kunnen stoppen in bijvoorbeeld het verbeteren van de wijk”, aldus Intermaris.
IntermarisHoeksteen roept alle huurders en omwonenden op om alert te zijn op metaaldieven. Getuigen kunnen de diefstal melden bij de politie (112 / 0900 88 44). Bewoners kunnen met vragen over metaaldiefstal contact opnemen met de afdeling leefbaarheid van IntermarisHoeksteen via e-mail adres info@intermarishoeksteen.nl of via telefoonnummer (0229) 25 85 00.