UITGAAN & VRIJE TIJD |
10 januari 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (De Koerier)
OPMEER - In 't Kerkhuys aan de Spanbroekerweg 37 geeft het operakwartet Bella Cantara op zondag 9 januari een concert met schitterende melodieën uit bekende opera's,en operettes.
Het kwartet bestaat uit: Ivera Musch (sopraan), Joke Oud (alt), Ralph Beckers (tenor) en Hans van Niekerk (bas), met Hans Weenink aan de piano. Bella Cantara is geen onbekende in Spanbroek. Al eerder gaven zij met veel succes uitverkocht concerten in 't Kerkhuys. Nu dus een nieuwe kans om dit kwartet zangers met hun vaste begeleider Hans Weenink te beluisteren.
De zangers van Bella Cantara hebben allen vele optredens in binnen- en buitenland verzorgd. Zij hebben een rijke ervaring op allerlei gebied, waaronder oratoria, opera's en operettes, etc. Veelvuldig worden zij zowel apart als gezamenlijk gevraagd als solist bij vele koren en gezelschappen in de wijde omgeving.
Het programma van het komende concert bevat veel opera en bestaat uit werken van: Verdi, Mozart, Rossini, en o.a. een selectie uit de Zigeunerbaron. U krijgt solo's, duetten en kwartetten te horen in een afwisselend programma dat voor elk wat wils biedt.
De aanvang van het concert is om 14.30 uur. Reserveren kan bij Joke Oud, 0226-353563 of pjm.oud@quicknet.nl.