kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Zwaluwen'30 Ter Leede 0-2

HOORN - Zwaluwen'30 laat na zijn kansen te benutten en verliest met 0-2

De mensen die vandaag thuis gebleven zijn kon je na afloop geen ongelijk geven. Het was koud, guur en niet best wat beide partijen lieten zien. Toch had de wedstrijd een heel ander verloop kunnen krijgen als Cissé in de 1e minuut geheel vrij voor van den Ban niet naast had geschoten. Verder gebeurde er niet veel in de 1e helft. Na de rust was Grauwde in het veld gekomen voor Haselbaink. In de 50e min een prima actie van Cissé die voorzet op Heldoorn maar hij ziet zijn schot van de doellijn afgehaald worden. Even later een goede cominatie tussen Cissé en Heldoorn wiens voorzet door Joren van uit de lucht in eens wordt ingeschoten maar voorlangs gaat. Direct hierna een levensgrote kans voor Ter leede maar Spaargaren schiet in vrije postie via Vincken naast. In de 58e min schiet Tamerus de bal vanuit een corner onberispelijk binnen 0-1. Nog geen 2 minuten later staat de eindstand 0-2 al op de borden als Spaargaren de bal vanuit een voorzet primas aanneemet, Roozendal omspeelt en de goal kan laten aantekenen. Vincken moet hierna een kopbal van Buchinhoren over de lat tikken om erger te voorkomen. In het verloop moet Vincken nog 2 maal handelend optreden en schiet Joren nog een doorgekopte bal van Cissé tegen van den Ban aan. Volgende week zaterdag moet Zwaluwen'30 in en tegen Bennekom revanche zien te halen om het zich in het restant van de competitie wat makkelijker te maken.

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 20 februari 2012

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen sportverslag
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanbevolen leveranciers
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland