ALKMAAR - Een bouwmarkt aan de Laanenderweg in Alkmaar is donderdag rond 21.15 uur overvallen. De vijf personeelsleden wilden het pand net verlaten toen er vier mannen kwamen aangerend. Onder bedreiging van een vuurwapen werden de werknemers gedwongen het pand weer binnen te gaan. De bedrijfsleider werd gedwongen de kluis te openen.
Nadat de daders het geld hier uit hadden gehaald verdwenen zij via de roldeur aan de achterzijde van het pand. Zij reden even later met een auto, vermoedelijk een grijze Sedan, weer langs.
De politie is voor haar onderzoek op zoek naar getuigen. Mensen die op of in de omgeving van de Laanenderweg donderdagavond rond bovengenoemd tijdstip iets verdachts gezien, kunnen contact opnemen met de recherche in Alkmaar via telefoonnummer 0900-8844.