Redactie WebRegio
| 761 dagen geleden |
niet ok
Reactiemogelijkheid gesloten
jurist
| 762 dagen geleden |
niet ok
ter info, hij heeft geenszins te hard gereden. Het is een tragisch ongeluk die naast de bestuurder vele slachtoffers kent, zoals bijv. zijn vrouw en kind.
jurist
| 762 dagen geleden |
niet ok
Geachte redactie, graag per ommegaande het vorige bericht verwijderen. Sterker, ik verzoek uw redactie om de mogelijkheid tot reageren op dit artikel compleet te beëindigen. mvg, een vriend.
Bewoner
| 762 dagen geleden |
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
sam
| 789 dagen geleden |
niet ok
Beste redactie en lezers even een vraagje,op deze nieuwssite die ik overigens zeer wardeer zie ik buiten de nieuwsfeiten steeds meer reacties op de gebeurtenis. Aangezien gebeurtenissen op deze site helaas niet altijd al te vrolijk zijn zijn er dus ook altijd menssen die er emotioneel bij betrokken zijn. Door deze reactie rubriek kan iedereen zomaar wat plaatsen,zou het niet verstandig zijn als nieuwssite om je te beperken tot nieuwsberichtgeving zonder deze reactie mogelijkheid?
Betrokkenen weten familie en naasten wel te bereiken en je sluit onnodig kwetsende opmerkingen van niet beter wetende medemensen uit!!!!! ondanks verwijderen van vervelende opmerkingen is het toch te laat alles is terug te vinden.
Mijn mening is dat dit een zeer goede nieuwssite is maar niet de plaats voor een forum. De menssen die meer info willen of update kunnen gewoon deze siten mailen om te vragen waar ze verdere info kunnen vragen. is dit een raar idee????
MJ
| 794 dagen geleden |
niet ok
Sterkte voor alle nabestaanden met dit vreselijke verlies. Ik heb de advertentie gezien van deze prachtige jongeman die een klein kind en een vrouw na moet laten en zijn dochtertje nooit zal zien opgroeien .... Heel erg triest.
Een vriendin
| 795 dagen geleden |
niet ok
Het blijft ongelooflijk....
Wat een groot verlies.....
Wat een verdriet bij de nabestaanden....
Redactie bedankt voor het verwijderen van het bericht dat zeer ongepast was, mensen zouden vaker na moeten denken bij wat ze schrijven.
Bedankt lieve lezers voor de mooie woorden aan de nabestaanden.
clr
| 800 dagen geleden |
niet ok
Ik had het voorrecht dat Joeri mij een vriend noemde en vice versa. Vreselijk wat hier is gebeurd, ik zal hem missen!
Ik dank de redactie voor het verwijderen van het pijnlijke bericht, hoewel toegeven niet helemaal op eigen initiatief. Dit gezegd hebbende, hoop ik van harte dat de reacties zich vanaf nu zullen richten tot alle nabestaanden die het hier moeilijk genoeg mee hebben. Ik wens hen allen sterkte!
Rene
| 801 dagen geleden |
niet ok
Rustig aan,dit kan echt niet,een jonge man met nog een klein dochtertje,en jij zo,n reactie??Vriendin en kindje zijn wel hun allerliefste kwijt,respect hoor,als je de weg daar niet kent,oordeel dan niet over de bestuurder?Iedereen heel veel sterkte,vind dit vreselijk voor zijn gezinnetje.
angel
| 801 dagen geleden |
niet ok
@ linda
Inderdaad heel mooi gezegd inderdaad want zo is het echt !!!!!
Rik
| 802 dagen geleden |
niet ok
@ Linda.
Ik had het zelf niet mooier kunnen vertellen. Ben het 100% met je eens. En aan de andere ga niet op "Rustig aan" in. Dat wil hij alleen maar. Redactie dit soort personen moet je verbannen van de site.
Joeri jij weet wel beter Rust zacht man. Heel veel sterkte aan de nabestaanden.
Pannewafel
| 802 dagen geleden |
niet ok
Heel veel sterkte voor de nabestaanden voor dit jonge verlies.
Linda Luppens
| 802 dagen geleden |
niet ok
Ik wil graag mijn medeleven tonen aan de familie. Ik heb iemand uit de familie gesproken en echt.... erger kan niet. Toch wil ik ook mijn irritatie uiten over de mogelijkheid om mensen met het onvermogen tot medeleven een podium te geven via het internet. Ongenuanceerd oordelen in je huiskamer, verdient geen schoonheidsprijs, maar de wetenschap dat ongenuanceerd oordelen op het internet vervolgens tot in lengte van dagen terug te lezen is en daarmee de betrokkenen pijnigd.... het is ongehoord! Ik kan mij niet van de indruk ontdoen dat mensen die oordelen en veroordelen zonder de ins- en outs te weten... stil alleen in een hoekje moeten gaan zitten en zich gelijktijdig kunnen afvragen waarom zij daar zo alleen in een hoekje zitten. Linda
Angel
| 803 dagen geleden |
niet ok
dank je wel heb het inmiddels gevonden ja .
heel veel sterkte toegewenst voor alle familieleden en nabestaande verschrikkelijk om zo ineens weggerukt te worden uit een gelukkig en heerlijk leventje
rust zacht en heel veel sterkte voor de aankomende tijd met dit tragische verlies voor ieder die hem kent
ikke
| 803 dagen geleden |
niet ok
Het is Youri die voor heen in spanbroek woonde, hoe hij precies van zijn achternaam heet weet ik niet
mij
| 803 dagen geleden |
niet ok
Staat in het NHD en op die site bij familieberichten
Angel
| 803 dagen geleden |
niet ok
weet iemand welke youri dit is?? of misschien hoe deze Youri van achternaam heete ???
Rene
| 803 dagen geleden |
niet ok
@Rustig aan. Typerend, maar ik zie het helemaal voor mij. Overdag lekker uitslapen en ‘s nachts achter het veilige internet waar niemand je kent, uitkering, trappen tegen alles en iedereen en lekker teren op andermans kosten. Zit ik er ver naast?
Moi
| 803 dagen geleden |
niet ok
Wel heel frappant, dat de berichten van RUSTIG AAN niet worden verwijderd.. en andere wel.. Redactie, heb alsjeblieft respect en haal de berichten van RUSTIG AAN netjes weg! Het zou je eigen kind maar zijn!
mij
| 803 dagen geleden |
niet ok
Rustig aan heb je dat zo vaak ofzo dat je een paar kilometertjes te hard rijd en daarop gepakt word???? [of je tijd overschreid met je parkeerschijf ] je komt daar wel steeds weer op terug zielig hoor , misschien moet je daar zelf wat aan doen ipv hier je frustraties afreageren .
N
| 803 dagen geleden |
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
mica
| 803 dagen geleden |
niet ok
misschien heb je vorige week gemist dat ze er een aantal maal hebben gestaan op deze weg?
Rustig Aan
| 804 dagen geleden |
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
lady37
| 804 dagen geleden |
niet ok
Nou wat ik afgrijselijk vind zijn meteen de ongepaste meningen over te hard rijden en het bepalen aan het merk auto hoe iemand is.wat kort door de bocht als ik het ff zo mag zeggen....bah en wat onrechtvaardig allemaal.
Deze knul reed gewoon matig en idd die rot kuilen in de weg kunnen dit wel degelijk veroorzaken en het is vaak linke boel.
neemt niet weg dat iemand die dus normaal reed zijn leven moest bekopen met de dood en dat er een vrouw en kind momenteel dikke verdiet hebben omdat ze hun man en papa moeten missen.
een beetje respectvol reageren , zou dat eens kunnen i.p.v meteen dat vingertje wijzen .vergeet nooit , wie met 1 vinger wijst , er wijzen er altijd een paar terug.
bah .......mijn condoleance voor alle nabestaande ,dit is ongekend pijnlijk en wens iedereen heel veel sterkte toe in de aankomende tijd.
wendy
| 804 dagen geleden |
niet ok
heel veel sterkte aan de familie en vrienden van deze jongen man. zo tragisch en het is al zo een kut bocht. dat juist hij had moeten leiden had niemand gewild.
mica
| 804 dagen geleden |
niet ok
ik rijd dagelijks op deze weg..gras tegels langs de zijkant..maar niet overal...een verkeerde stuurbeweging en je slibt weg in de klei...in een gat welliswaar en je bent compleet de macht over je stuur kwijt..
ze moeten wat doen aan dat gras en bagger daar..en die gaten lansg de weg weg halen..
ik heb er een keer met een les wagen in gezeten...dat kwam goed af...nu rijd ik al jaren zelf en dagelijks over die weg...en soms word je gepasserd door iets groots of snels.en dan ga je toch even meer naar rechts..voor je het weet zit je daar vast..en ben je de macht over je stuur kwijt...
als ik goed kijk naar die foto‘s...zie ik dat ie in dat gat terecht is gekomen en zich er niet meer uit heeft kunnen sturen...
de de zuiderdodenlaan..tuurlijk zijn er mensen overleden die er te hard reden maar ik ken er zat die dat niet hebben gedaan...
en ik? heb gewoon mazzel gehad.
thijs
| 804 dagen geleden |
niet ok
rustig aan zou graag willen weten wie jij bent.. ontmantel jezelf
idioot. ga eerst eens nadenken..
Alfan
| 804 dagen geleden |
niet ok
Rustig aan ga je nu ook hier weer beginnen net zoals het ongeval van 26-11-2009 op de a7 dat was een seat cordoba en daar heb je ook de boel verziekt stop daar eens mee heb respect voor de nabestaande
Familie en Gezin veel sterkte met dit verlies
L
| 804 dagen geleden |
niet ok
Weet iemand mischien de naam van de man?
R
| 804 dagen geleden |
niet ok
Wat er daadwerkelijk voorafgegaan is aan dit verschrikkelijke ongeval valt niet te zien aan de foto‘s en is zeker niet te herleiden aan de auto die iemand rijd. Helaas veel te vroeg overleden. Jammer genoeg zal z‘n kleine meisie ‘m straks alleen nog kennen vanaf foto‘s. Zijn vriendin is haar grote liefde kwijt en z‘n zwager zal dit verschrikkelijke beeld altijd bij blijven. Sterkte voor al z‘n dierbaren. Youri ride in heaven.....rip.
Maya
| 804 dagen geleden |
niet ok
Vreselijk, ik reed net 1 sec na dat het gebeurt was langs, een aardige, leuke en normale jongen om te zien, vrienden, famillie en kenniissen heel veel sterkte!!!
Moi
| 804 dagen geleden |
niet ok
Zo een lieve jonge, zo jong met een geweldig gezin,echt verschrikkelijk!
Hou alsjeblieft op met onwaarheden te schrijven (rustig aan!!) heb medeleven en hou je mond verder.
Lieve familie, vrienden en kennissen.. heel veel sterkte met dit grote verlies!
mij
| 804 dagen geleden |
niet ok
Rustig aan; wat ben jij een triest geval zeg , wat is dat nou voor onzin om na het zien van de foto s van de auto te oordelen hoe iemand gereden heeft wat heeft het type auto nou te maken met iemands rijstijl [zie artikel van het ongeluk bij wognum ,das wel een degelijke ruime gezinsauto ]
Toon gewoon medeleven en hou je mening anders lekker voor je .
En ga eens na dat het misschien ook aan het wegdek ,slechte berm oid heeft kunnen liggen .
Sterkte iedereen die deze jongen gekend heeft !!!!!
Jip en Janneke
| 804 dagen geleden |
niet ok
Redactie, van mij mag de "BANMODUS" AAN.
wat een verlies!
| 804 dagen geleden |
niet ok
Rustig aan: heel triest jouw conclusie! Heb er geen andere woorden voor. Dus als je een Seat Leon rijdt dan heb je een slechte rijstijl. Wat een mensen kennis bezit jij zeg! Ik wens zijn familie en gezin heel veel sterkte toe met dit grote verlies.
kennis
| 804 dagen geleden |
niet ok
Geschrokken van alle berichten hier. Dit was een seriueuze jongen, met een gelukkig gezin. Ik wens de familie en vrienden veel sterkte toe.
C. Kostelijk
| 804 dagen geleden |
niet ok
Wat een verlies! familie en vrienden, heel veel sterkte.
sterkte
| 804 dagen geleden |
niet ok
een vriend je hebt helemaal gelijk , er word zo snel geoordeeld [t snel ] men ziet alleen een leeftijd bij het ongeluk en ja weer een jong iemand dus zal wel te hard gereden zijn , belachelijk zulke vooroordelen [wat iemand denkt moet hij zelf weten maar dat ga je toch niet zo als reactie neerzetten ]
Misschien kan webregio bij zo n vreselijk ongeluk als dit de reactie mogelijkheid uitzetten, vind reacties als hier te erg voor de nabestaanden om terug te lezen .
Familie , vrienden en bekenden heel veel sterkte
Een vriend
| 804 dagen geleden |
niet ok
Beste RUSTIG AAN: je hebt het hier over een goede vriend van MIJ en van vele. Ik kan je een ding vertellen: op het moment van het ongeluk reed hij niet te hard!!! Hij raakte in de slip door een gat in de zijkant van de weg. Dus als ik jou was zou ik pas oordelen als je weet waar het overgaat
mina
| 804 dagen geleden |
niet ok
Rustig aan:
Je heb helemaal gelijk,neemt niet weg dat er iemand is overleden of het nu eigen schuld is ja of nee...
ik wil ook iedereen wel eens horen of ze nog zo`n medelijden hebben als zo iemand die dus te hard rijd etcetc bv jou kind aanrijdt of een van jou naaste!!
Rustig Aan
| 805 dagen geleden |
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
Monique
| 805 dagen geleden |
niet ok
Stel je niet aan over dat filmpje. Bekijk de filmpjes dan gewoon niet?
ikke
| 805 dagen geleden |
niet ok
@ jip en janneke
Dit valt wel mee hoor er staan wel eens ergere filmpjes op de site
Jip en Janneke
| 805 dagen geleden |
niet ok
Het filmpje is weer heel confronterend.
Volgens mij moet de redactie zich eens serieus gaan beraden wat nu wel of niet kan worden geplaatst.
Ans
| 805 dagen geleden |
niet ok
vreselijk weer, heel veel sterkte aan de familie
Peter
| 805 dagen geleden |
niet ok
idd het slachtoffer is helaas overleden.
Marcel
| 805 dagen geleden |
niet ok
het slachtoffer zou inmiddels zijn overlenden meld NHD
Monique
| 805 dagen geleden |
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *