| 2 dagen geleden |
reageer
niet ok
@joessoef: ik vraag me net als caravankopen af: Ik denk niet dat je een moelander bent, maar misschien ben je wel een eigenaar die daar iets verhuurd. Of je bent gewoon iemand die de boel op wil ruien. De boel bagateliseren. Eigenlijk moet je je schamen. Iedereen weet van het probleem. Ook landelijk gezien. En als jij je ogen daarvoor wilt sluiten ben je niets minder dan een laf mens. Wees blij dat er mensen opstaan die dit niet meer pikken. Dat had al een paar jaar eerder moeten gebeuren. Nee, niemand durfde dat, tot er een paar leden/eigenaren opstonden die wel wat durfden. Ik heb bewondering voor die mensen. En dat er een in elkaar is geslagen: volgens mijn geniet je daar zelfs van. Nou, ik heb er geen goed woord voor over. Hij onderneemt tenminste iets. Dat kan je van vele anderen niet zeggen. Als je een vent met ballen bent komt je een keer POOLshoogte nemen op het park. Met minder vriendelijke groet......
| 2 dagen geleden |
reageer
niet ok
@naoom07: Ik denk niet dat je het stuk van Joessoef goed gelezen hebt. Hij praat een zootje onzin. Kinderachtige prietpraat noem ik dat. Ze komen om te werken en deze mensen heb je geen last van? Nou, die Joessoef is dus nog nooit op het park geweest. En het wordt een grote familie op die camping. Ja, dat wordt het zeker: een poolse familie. Ga eens naar de kerk? Die Joessoef weet zeker niet dat door geloven de grootste oorlogen worden ontketend. Hopelijk komen de polen terug? Een beetje spanning kan nooit kwaad. Ik kom op het park om te recreeren en van mijn oude dag te genieten. En ja, er zijn goede polen ook, daar heb ik ook gewoon contact mee. Maar op een zootje cirminelen zit niemand te wachten. Ook jij niet Joessoef. Poolse avonden bij de Pyramide heeft de burgemeester van Opmeer verboden sinds de vechtpartij op koninginnedag! En lees onderstaand stuk maar eens:
Nederland zegt ja tegen meldpunt, nee tegen Polen
Geplaatst door Joost Niemoller op 19 februari, 2012 - 12:45
Een weeklang woeste opwinding tegen het Polenmeldpunt leverde de PVV een winst van vier zetels op.Het viel wel een beetje in te schatten, voor wie, als ik, Wilders en de PVV al wat langer volgt. Als de publieke verontwaardiging bij de media en in de politieke elite een hoogtepunt bereikt over het 'abjecte' karakter van iets wat Wilders gezegd zou hebben, of in dit geval heeft voorgesteld, stijgt hij in de peilingen. Niet altijd overigens. Op het onderwerp 'islam' is het effect minder groot, of zelfs, zoals in het geval van de film Fitma, nauwelijks aanwezig.
Maar de komst van driehonderdduizend Oost-Europeanen in enkele jaren naar ons land, in omvang en snelheid te vergelijken met de komst van de Surinamers, leidt tot onlust overal in het land. Soms gaat het om concrete klachten, soms gaat het over een gevoel van ombehagen. Dat laatste wordt vooral versterkt omdat de grenzen binnen Europa zijn geopend, en de machten die erover gaan, niet meer in Nederland liggen, maar in Brussel. Brussel en immigratie, Het is een gevaarlijke cocktail omdat het ons in volkomen machteloosheid laat en ons land ermee uit handen wordt gegeven.
Enfin, ik heb dit al enkele keren zo opgeschreven. Er is ook niets opzienbarends aan. Maar het is een waarheid die maar niet doordringt in de kranten, op de tv, of in Den Haag. Men leeft daar in een zelf gecreëerde werkelijkheid, en ineens kregen alle journalisten en politici vleugels toen de PVV in de peilingen zakte. Het PVV effect zou over zijn. Nu wordt het ongenoegen onder de gewone mensen vertaald door die goeie lobbes uit Brabant, de allesvriend die niks vindt, niks zegt en zich zeker over de immigratie en over EU alleen maar in ongevaarlijke open deuren, of helemaal niet uitlaat.
Hèhè, gelukkig ademhalen. Nu alleen nog de PvdA en het CDA terug in de vaart der volkeren met een hernieuwde linkse koers. Tja, zo pakt het dus niet helemaal uit. De PvdA zakte drie zetels verder door, het CDA één. Dat is zoals Nederland er werkelijk over denkt.
De Volkskrant publiceerde de afgelopen week een lawine van stukken tegen de PVV en het meldpunt. Toen kwam er ineens één simpele reportage die dit alles onderuit haalde. Uit Opmeer (niet digitaal). Hierin werd verteld over een ouder Nederlands echtpaar. Keurige, gewone mensen, die zichzelf omschrijven als typisch PvdA. Ze werden gek van de overlast van de Polen op hun recreatiepark. Ze dienden keurige klachten in bij de gemeente, en het gevolg is dat de dienstdoende ambtenaren ze aangaf bij het Meldpunt discirminatie.
Die burgemeester van Opmeer heeft een actie aangekondigd tegen het Polen meldpunt van de PVV. Onder het mom: de immigratieproblemen moeten diep in de grond begraven worden, en de Nederlanders daarbij.
Over die bittere waarheid gaat het nu.
| 2 dagen geleden |
reageer
niet ok
ik geef je helemaal gelijk joessoef
sta zelf op het park
eens ga je je namelijk gewoon niet meer veilig voelen :O
| 2 dagen geleden |
reageer
niet ok
Hallo joessoef,
je weet denk ik niets van het park ik sinds kort maar er is meer aan de hand dan dat jij weet,loop er maar eens over heen dan zie je meer en ook de Moelanders Komen massal terug en nee ze moeten van het park af en naar de gemeente zelf gaan en daar een huis vragen en de boel verzieken ,dit is en blijft een RECREATIE PARK VAN EIGENAREN,oF BEN JE ZELF MOELANDER OF TREK JE ER PROFIJT VAN
| 2 dagen geleden |
reageer
niet ok
Joessoef, U bent niet te volgen met Uw reactie.Geeft niet, als wij het maar begrijpen.Het veelbesproken meldpunt in Nederland bestaat ook in Italie. U beweert dat er niets aan de hand is/was op het recreatiepark in Opmeer. Zou best kunnen, in Uw beleving.Landelijk gezien is het meldpunt overlast een succes.Lokaal gezien hebben burgers ook hun terechte klachten geuit.Want als niemand iets meldt,gaat het van kwaad tot erger en loopt het aardig uit de hand.
| 2 dagen geleden |
reageer
niet ok
wie heeft er nou eignelijk last van, volgens mij altijd dezelfde mensen en indien iemand inelkaar wordt geslagen is dit nooit zonder reden, denk je ecfht dat polen graag weeer terug willen naar polen? ze komen om te werken en deze mensen heb je geen last van, net zoals de nederlandders die er zitten, het wrodt min of meer een grote familie op die camping dit wil je dotch niet, ga dan ergens andrers heen zal ik zegggen, bijvoorbeel nar de kerk op zondag of zo, denk dat het allemaal wel meevalt op dit wpark, niks meer of mkindernaarrigheid dan elders, kijk wie de meeste reacties geeft, wat een zeur is dit, de zal ook zeker op de krant hebbe gestaan met mooie foto, nou goroet maak er iets moois van dit jaar en hopelijk komen de polen terug want is wel leuk toch, beetje spanning kan noiit kwaad en ook leukse ppolse avond organiseren! helemaal mij ding
| 8 dagen geleden |
reageer
niet ok
ja , de burrie wil graag overkomen als iemand die alles in de hand heeft, en als daar ontkennen bij hoort ,doe je dat toch gewoon
| 8 dagen geleden |
reageer
niet ok
@caravankopen, heb jij onderstaande niet 8 dagen geleden geschreven? Je was op zoek naar een caravan o.i.d., nu komt je stuk op me over als dat je op het park al iets hebt gekocht? Klopt dat? Ik heb graag te maken met mensen die ik toch wel vertrouwen kan!
En heb je de burgemeester 2 weken terug en gisterenavond op tv gezien, hij ontkent glashard overlast te hebben op het recreatiepark, je denkt toch niet dat ik zo'n iemand vertrouw? Ben al veel belazerd in mijn leven maar dit slaat alles!! Hij weet dat er iemand in elkaar geslagen is en dat er recreanten de 'wacht' liepen en mensen aansprak.
Als je denkt te weten waar de MOElanders nu zitten, en je hebt een eigendom op het park dan ga je of naar de politie of naar het gemeentehuis, dan vraag je of zij het bestemmingsplan willen handhaven.
Het kan best zo zijn dat de MOElanders nu aan de caravankant zitten vanwege geen vrijstellling meer hoeven te vragen!
Goedemorgen Beste mensen
Ik was van de week op Marktplaats aan het zoeken om een caravan of bungaloo te zoeken en er eventueel 1 te kopen,heb geen werk meer en dacht nu is het tijd voor mij zelf,kom ik er een paar tegen van Recreatie Park westfriesland,ben zondag wezen kijken wat er was maar het valt mij op dat het park er zo slordig uit zit terwijl er in de advertenties staat dat het een mooi park is ben geschrokken wat ik daar aan trof,heb een paar mensen gesproken en die wezen mij naar dichtbij.nl dat ik daar maar eens moet gaan lezen,zo gezegd zo gedaan,ben we wederom zo geschrokken wat is er aan de hand en hoe heeft het zo ver kunnen komen,zo het er nu voor staat wil ik er niet 1 kopen,ik wil gaan genieten ,dat is daar gezien het schijven niet mogelijk,wie heeft er meer informatie voor mij voor dat ik de mist in ga,wachtend op uw schrijven
Dus graag antwoord of je nog zoekende bent en dus eigenlijk nog niets op het park te zeggen hebt.
@hardcorehooligan.
Wat heb je 2 jaar terug aan de burgemeester gevraagd?
Een burrie is een burgervader en dat vind ik iets teveel van het goede, maar dat is mijn mening!
| 8 dagen geleden |
reageer
niet ok
Hallo allemaal de Moelanders zijn er zeker niet vanaf want afgelopen weekend heb ik ze weer met hut koffers het park op zien komen en ze liepen van de kant van opmeer af zo de camping op,ik zie ook om me heen dat er mensen zijn die eraf waren maar dus gewoon in een ander gedeelte op de camping weer opduiken,is het nu geen tijd om eens massaal naar de burrie toe te stappen en daar eens een hartig woordje praten want dit schiet niet op laten we ons nu eens samen bundelen tegen de3 Moelanders ze moeten er van de zomer af zijn,wil een rustige zomer voor de normale recreant zonder de herrie die er nu nog is dus samen kunnen we meer bereiiken dan alleen dus de schouders er onder
| 8 dagen geleden |
reageer
niet ok
@antiek en @ Friezin
Ja aan de burry vragen... dat hebben wij 2 jaar terug ook geprobeerd en we kregen als antwoord:
"ik ga me uiterste best doen om te kijken of ik iets kan regelen"
das 2 jaar terug en tot op heden niks meer van de beste man vernomen
| 9 dagen geleden |
reageer
niet ok
Pauw en Witteman gekeken: deze discussie leidt nergens heen + een charmeoptreden van een rapper uit Polen. Er wordt nogal lacherig gedaan over deze problemen.Wat een programma,pfff.
| 9 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Friezin,
De burgemeester was vanavond op de tv en aan de telefoon bij nieuwsuur.
Wat zijn jouw tegen geluiden?
Er worden heel wat huizen beschikbaar gesteld want er waren hier genoeg MOElanders, aan de bungalowzijde nog een enkeling aan de caravanzijde iets meer, maar ja daar is de beperking er ook ineens af!?
Als ik je zus was ging ik aan de burgemeester vragen of zij door het gebrek aan huurhuizen in de gemeente ook een huis op het park mag huren? Werd vroeguh wel gedaan, kregen nog toestemming ook van de toenmalige burgemeester.
| 9 dagen geleden |
reageer
niet ok
Dus als ik het nu goed begrijp,zijn er geen problemen meer.Dankzij de burgermeester.Tegengeluiden beweren iets anders,maar dan wordt je al gauw bestempeld als....vul het zelf maar in.Dus we kunnen weer heerlijk recreeren op ons park.Dankzij de burgermeester.Hoeveel huizen worden er beschikbaar gesteld voor onze Polen? Ze moeten toch ergens naar toe,nietwaar.En mijn zus maar wachten.Misschien kan zij nu met een gerust hart op het recreatiepark iets huren.Dankzij de burgermeester.
| 9 dagen geleden |
reageer
niet ok
De burgemeester heeft 2 verschillende optredens gehad in de media, de 1e keer(14 dagen terug) had hij op het park veel overlast van MOElanders en vroeg om een crisis en herstelwet om de verhuurders aan MOElanders aan te pakken, de 2e keer(vanavond) helemaal geen overlast van MOElanders op het park, en had hij dat wel dan zou hij optreden, is er nou ineens al een crisis en herstelwet dan?!
Eerder gaf ik al aan dat er met 2 monden gesproken werd, nou dat is dus zo!
Wat ook zeer opvallend is dat ineens bijna alle MOElanders van het park zijn, hebben huisjesmelkers ineens wel de wacht aangeschreven gekregen van de burgemeester, of wil de burgemeester niet af gaan als de NOS op het park komt?
| 11 dagen geleden |
reageer
niet ok
is het een vriendje van jou ??? je bent wel erg beschermend voor onze burrie.
| 11 dagen geleden |
reageer
niet ok
wilde het niet meer over respect hebben , maar toch even dit.
ben altijd verbaast over die lui die zichzelf achter een schuilnaam verbergen en een ander daar op aanvallen.
een burgemeester word ook wel burgervader genoemt.
en die vader kiest ook niet voor de ene zoon ten koste van de ander.
ook heeft hij te maken met de moeder, in dit geval de gemeenteraad.
respectloos om de burrie maar overal de schuld van te geven of erger.
| 11 dagen geleden |
reageer
niet ok
o ja bla als jij dan eens het initiatief neemt om samen te weken dan zijn er misschien nog hele mooie dingen mogelijk. Maar zoals altijd staan de schreeuwers aan de kant en die zijn niet bereid om er ook maar iets van te maken.
En over respect gesproken, het is goedkoop om anoniem af te geven op mensen die zich wél inzetten voor een gemeenschappelijk belang. Ik ken velen die zich altijd weer verschuilen achter een pseudoniem om hun eigen tekortkomingen te verbergen.
| 11 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Friezin,
De burgemeester praat met 2 monden, de ene keer met je de andere keer tegen je, de ene keer krijgen we een nieuw bestemmingsplan, de andere keer een beheerverordening, 't zou me niks verbazen als hij ook dubbele belangen heeft of althans nastreeft ..
| 11 dagen geleden |
reageer
niet ok
Een burgermeester die niet meer te volgen is.
| 12 dagen geleden |
reageer
niet ok
@tjaman67
het gaat mij om de manier waarop je iets wil bereiken.
over respect zullen wij het beter maar niet hebben.
| 12 dagen geleden |
reageer
niet ok
blu je kraakt wel er veel mensen af ik weet wel dit en dat kijk eerst naar je zelf want je heb geen respect voor mensen die zich op offeren om het park weer normaal te laten wqrden ... en als je in de bbkom tehart rijdt ben je ook de lul of geef je nie om kinderen enje kan te veel gedronken er bij halen erg slap
| 12 dagen geleden |
reageer
niet ok
er ontbreekt nog het verplicht dragen van een sticker met MOE erop.
| 12 dagen geleden |
reageer
niet ok
Populisme ten top.
De oude vijanden zijn nog niet weggewerkt en een nieuwe vijand wordt alweer geschapen.
Over demoniseren gesproken, daar jankt die verre van democratische partij toch altijd over.
Ze doen helaas zelf niet anders
Wie kaatst kan - nee moet- de bal terug verwachten.
Pure afleiding van de werkelijke problemen, trap er niet in.
| 12 dagen geleden |
reageer
niet ok
Echt niet te geloven al deze reacties. Kansloos!
| 12 dagen geleden |
reageer
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
| 12 dagen geleden |
reageer
niet ok
| 13 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Blu23,
Ik denk dat u mijn bijdrage hier verder naar beneden maar eens moet gaan lezen want ik vind het teveel om het weer uit te gaan leggen.
Nieuw is dat je me vraagt of de statuten niet gewijzigd moeten worden, misschien wel, geeft wel aan dat u ze niet kent, wat ik ken is dat er 300 neuzen dezelfde kant op moeten en dat dat niet zomaar gaat. Naar mijn idee zijn de statuten goed maar moeten door zowel leden als bestuur nageleeft worden en daar schort het wel eens aan! Een bestuur die bestaat uit mede recreanten werkt niet, er komen teveel emoties, en soms ook vriendjespolitiek bij kijken, beter was geweest als er destijds een vereniging van eigenaren was opgestart, dat gaat nu niet meer
Het bestemmingsplan zegt dat je er niet permanent mag wonen, die regels zijn van de gemeente die ze dan ook moeten handhaven, die handhaving schort het ook aan, zie mijn bijdrage hieronder! 100.000,00€ is voor 8 personen te handhaven, neem mee dat er 2 personen van De Bongerd/Wilhelminalaan Aarstwoud bij zijn, dat wordt dus een eindeloze handhaving waar echt geen eind aan komt, dus de gemeente moet zich spiegelen, 50.000,00€ ernaast is voor Kompas een handhaving van het rijk waar de gemeente Opmeer geen invloed op heeft.
| 13 dagen geleden |
reageer
niet ok
wilt u echt beweren dat de gemeente nederlanders verwijdert van het park?
recreatie bewoning betekent: niet permanente bewoning. dan mogen MOE-landers dat ook niet.
weleens gedacht aan statuten wijziging?
| 13 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Blu,
In grote lijnen ben ik het met je eens, de discriminatie niet want het park heeft als bestemming recreatie, dan mogen MOElanders hier ook niet gehuisvest worden. Je kan dan de vinger naar de eigenaar/verhuurder wijzen maar dat klopt niet. Als je als gemeente de bestemming recreatie wil handhaven moet je niet discrimineren, nederlanders eruit - MOElanders niet!
De vrijheid wordt en moet ingeperkt als je niet met je vrijheid om kan gaan, dat geldt overal en voor iedereen n.m.m.
Aan overlast moet je inderdaad paal en perk stellen en dat kan niet zonder de lokale overheid, zij horen te handhaven op het bestemmingsplan.
'Een goed bestuur van het park is een voorwaarde', zegt u hiermee dat ons bestuur niet goed is? Kent u het statuut van onze vereniging en de regels waaronder zij besturen?
| 13 dagen geleden |
reageer
niet ok
natuurlijk moet je wat doen, maar dat kan klaarblijkelk niet zonder de overheid en, dat is nog erger, discriminatie.
de problemen op de parken die je noemt zijn volgens mij opgelost door de verhuurders, Nederlanders vaak, aan te pakken.
Een goed bestuur van het park is een voorwaarde.
het lijkt er op dat we onze vrijheid alleen maar kunnen bevechten door die van anderen te beperken.
| 13 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Blu23, misschien overdrijven ze maar als je niets doet gebeurd er zeker niets. Als je hier aangeeft ergens tegen te zijn, dan gaan alle linkse hakken in het zand en zijn zij daar weer tegen, zie Kunduz, mooi toch krijg je als kabinet toch je zin.
Dus als hij het handig aanpakt dan zegt hij dat er niets aan de hand is en de MOElanders gewoon i.p.v. nederlanders in een recreatiewoning mogen wonen, ha, ha ...
Wordt het niet eens tijd dat de gemeente Opmeer haar beleid gaat spiegelen?
De minister zegt weer dat het beleid door gemeenten zelf wordt bepaald, dus niet met de vinger richting Den Haag wijzen want het is zo duur(150.000€), evalueer en ga met de recreanten in gesprek, geef ze de ruimte en de MOElander blijft weg, zie Langedijk -Waarland -Vlietlanden!
| 14 dagen geleden |
reageer
niet ok
Gedver, als ik het niet dacht.
gebeurt zeker niets mee, ja overdrijven.
nog erger dan hier al gebeurt..
| 15 dagen geleden |
reageer
niet ok
http://www.meldpuntmiddenenoosteuropeanen.nl/
Hier kunt u uw klachten m.b.t. MOElanders kwijt, of er iets mee kan gebeuren, geen idee!
Maar heeft u een verhaal vertel het dan op die site, dank u!
| 16 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Antiek
Ga het na lezen
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
@caravankopen,
U kunt hier veel lezen, als u een caravan wilt kopen dan weet ik daar niks van, en soms moet je niet alles willen weten!?
Als u al mijn onderstaande bijdrages heeft gelezen weet u net zoveel als ik, en natuurlijk moet u info inwinnen dat is zelfs uw plicht.
Maar ik heb sterk de indruk dat er negatieve mensen het park nog verder het slob in willen helpen, u zegt dat u geschrokken bent en er niet 1 wil kopen, ook goed! Maar lees eerst al het onderstaande van mij voor u hier een mening geeft en vragen steld, het staat u natuurlijk vrij om dat niet te doen.
Wij hebben een bungalow te koop en u kunt ons via MP benaderen!
En wil je acties tegen de MOElanders doe dan zoveel als mogelijk aangifte want men is illegaal op dit park! Lees onderstaande!
http://www.telegraaf.nl/mijnbedrijf/11455456/__CDA__actie_tegen_misstanden_bij_uitzendbureaus__.html
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
Antiek
Wat bedoel je ik wil graag iets voor mij zelf hebben en genieten,wat is daar mis mee,lijkt me toch normaal dat je informatie vraagd op een park voor dat je iets koopt je kan het maar 1 x uitgeven,uit jouw schrijven proef ik meer als dat ik weet,wat is er aan de hand?
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
@ caravankopen,
Als ik zo uw nickname lees dan bent u op de caravankant geweest en niet bij de bungalows, hoeveel info wilt u nog hebben? Ik heb voldoende aangegeven, het is aan u(die al een standpunt heeft ingenomen) om te bepalen wat u wilt, of u wilt genieten met alle mensen om u heen(en u vooral overal mee bemoeien en commentaar hebben) of kan u genieten op uw zelf, uw kavel en de omgeving zoals stad en dorp en buitengebied, vissen/varen, strand en duinen, fietsen misschien?
Ik heb sterk het gevoel dat u aan de opruiende kant zit! Zo niet kijk en lees dan eens goed!
@Tjaman,
We zullen zeggen dat u een verrijking voor het park bent, mag hopen dat er ook aangifte tegen u gedaan wordt. Dit wordt nu bedoeld met aso nederlanders die ook op het park zijn helaas!
Jammer dat uw reacties verwijderd zijn zo kunnen de personen die u hier met naam noemt niet meer lezen wat u allemaal schrijft, er zijn nog mensen die op tijd op bed liggen om te werken(misschien ook wel voor uw uitkering)en niet uw idiote betoog kunnen lezen.
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
Goedemorgen Beste mensen
Ik was van de week op Marktplaats aan het zoeken om een caravan of bungaloo te zoeken en er eventueel 1 te kopen,heb geen werk meer en dacht nu is het tijd voor mij zelf,kom ik er een paar tegen van Recreatie Park westfriesland,ben zondag wezen kijken wat er was maar het valt mij op dat het park er zo slordig uit zit terwijl er in de advertenties staat dat het een mooi park is ben geschrokken wat ik daar aan trof,heb een paar mensen gesproken en die wezen mij naar dichtbij.nl dat ik daar maar eens moet gaan lezen,zo gezegd zo gedaan,ben we wederom zo geschrokken wat is er aan de hand en hoe heeft het zo ver kunnen komen,zo het er nu voor staat wil ik er niet 1 kopen,ik wil gaan genieten ,dat is daar gezien het schijven niet mogelijk,wie heeft er meer informatie voor mij voor dat ik de mist in ga,wachtend op uw schrijven
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
laatste reacties van @tjaman67 liegen er niet om. doet het park goed denk ik
ik weet nu denk ik wel wie de aso is op het eens zo mooie park.
zo n mens zul je maar tegenkomen als je pool bent.
niet zoveel drinken man!
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
beter laat dan nooit en we zijn bedreigt dus daar om aan giften gedaan is het normaal dat die ... in je arm bijt bah
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
waar is die andere kom ent gebleven
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
| 17 dagen geleden |
reageer
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
| 18 dagen geleden |
reageer
niet ok
het is jamer dat ik geen foto s kan plaatsen maar er is genoeg bewijs sorry het was 165 en ze zijn al van het park af zeker een hoer woning in opmeer sucses mensen beter tien in het dorp dan een op ons park sorry //
| 18 dagen geleden |
reageer
niet ok
je kunt wel een crimineel zijn volgens bepaalde mensen, maar dat betekent niet dat je niet ergens mag zijn.
of is het: eens een dief altijd een dief.
opruiers mot je niet serieus nemen..eerst maar betrappen. dan dioet de politie pas wat.
ga lekker zo door mensen. leuk
| 18 dagen geleden |
reageer
niet ok
Dit noemen we nu sociaal media.Hopenlijk leest de politie en burgermeester mee met deze discussie.
| 19 dagen geleden |
reageer
niet ok
@tjaman 67, beetje rare reactie, volgens mij ben je op het park, ik weet niet of je eigenaar bent maar dan heb je ook een verantwoordelijkheid, waarom bel je zelf de politie niet?
Jij weet waar ze zitten en hoe ze eruit zien, dus wat let je!
| 19 dagen geleden |
reageer
niet ok
hoera er zijn weer criminelen treug van bungelo 50 doe er wat aan in caravan163 bestuur
| 19 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Opmeerderweg, min. Dekker (VVD) is een vrouw, zij had destijds de portefeuille VROM, in die tijd heeft ze de gemeenten gezegd dat er een eind moest komen aan de onzekere situaties op vakantieparken. De gemeenten mochten legaliseren -gedogen met vergunning(uitsterfconstructie) of handhaven als ze de 2 eerder beschreven praktijken niet wilden.
Legaliseren moet je niet willen is een dorp binnen een dorp maken! Gedoogvergunningen mochten gegeven worden als de persoon door de gemeente nooit was aangeschreven op illegaal verblijf voor jan 2010, dus wat gebeurd er, we worden massaal aangeschreven!
Als je niet aangeschreven was kon je een vergunning via de omgevingsvergunning 'opeisen', deze wet is terecht niet aangenomen bij de 1e kamer, want dan zou het zo zijn dat eigenaren die in een luie gemeente een onderkomen hebben, nooit met nazi praktijken als bij ons te maken hebben gehad, zomaar mogen blijven zitten!
Dus zegt de minister, de gemeenten hebben handvatten gehad en daar moeten ze het mee doen, ben je gaan handhaven mag je tot in lengte van jaren doorgaan, of je moet ander beleid voorstellen.
Daarom had ik het over het Deense model, want dat mag een gemeente beslissen, bungalows en caravans worden dan weer verkocht, huizen komen vrij voor de volgende generatie, MOElanders krijgen geen kans!
Op ons park zou dat een uitkomst zijn omdat het niet meer voor toeristische verhuur in aanmerking komt, I-project die jaren voor ons bungalows verhuurden doet het vanwege de MOElanders en hun gedrag niet meer.
Er was altijd een controle/oppas voor de duitse recreant als ze er niet waren met het deense model zou dit er weer zijn. Nu is het zo dat er bij 6 duitse bungalows is ingebroken en bij 2 die niet meer verhuren aan MOElanders, zij zullen het ook in de verkoop gaan doen dit terwijl ze graag hier zijn en altijd met kinderen hier geweest zijn, voor de volgende generatie is het jammer maar helaas!
In Denemarken hebben ze het 'deense model', het enige land binnen europa die beperkingen en onderscheidt maakt met recreatiewoningen, overal elders is een woning een woning en als je daar in wilt wonen is dat geen probleem, moet je lekker zelf weten zolang je maar niet gedwongen wordt.
De gemeente Opmeer cash't alleen maar van ons, zij hoeven niets te doen, vuil wordt door onszelf opgehaald en afgevoerd, sloten om het park door ons schoongemaakt, de verlichting wordt door ons onderhouden en vernieuwd. Dus onze WOZ en forensenbelasting is alles extra inkomen, want ja dat betalen wij ook en tegenwerking krijg je ervoor terug.
Als je de controlemensen ziet hoe ze in je vuilniszak kijken, of er druk op de kraan zit als het vriest, heb je je tuin netjes onderhouden dan woon je er, men kijkt over schuttingen en hagen en gluurt door gordijnen en langs bomen, walgelijk hoe de jaren '40 '50 weer beleeft worden, vele van ons hebben ze nog meegemaakt!!
En dan te bedenken dat er nu een mooie plaats voor heling en weet ontstaat, omdat er geen sociale controle meer is of wil zijn, of je houdt voor de 'lieve vrede' je mond.
De namen van de parken doet er niet toe, de mensen zitten daar rustig en hebben geen zin in Opmeerse ideeen of bemoeienis.
En inderdaad ligt de macht bij het volk maar helaas niet bij de recreant ..
| 19 dagen geleden |
reageer
niet ok
@antiek We kunnen altijd bij de slagboom of het nieuwe jeugdhonk afspreken.
@aladin Volgens mij weet ik wie je bedoelt,was hij bij eerdergenoemde vriend op de camping ong 2weken gebleven, de laatste weken van december?
| 19 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Opmeerderweg, de gemeente en de burgermeester weten genoeg,meer dan genoeg.Het is goed dat meerdere burgers,zoals U, zich mengen in een discussie.Er zijn nu 2 zaken die een prominente rol spelen binnen de gemeente: het recreatiepark en een veiliger a.c.de Graafweg.En zoals mijn vader van de week al zei: de macht van het volk is groot.Er zal en moet geluisterd worden naar de burger,omdat sociaal media hier ook een rol inspeelt.Antiek heeft de boel op de kaart gezet en nu komen er allerlei reacties los,heel goed.Goedemiddag en kijk uit op de weg met die sneeuw.
| 19 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Antiek
Bedankt voor je reactie,heb je toevallig de namen van de Parken in Langedijk en ook de gegevens van die minister dekker bij welke partij zit hij?misschien kunnen we dan wat verder komen,de Gemeente Opmeer moet worden aan gepakt en snel ook het is nogmaals bedoellt om te recreaeren en niet voor Moelanders
gr opmeerderweg
| 20 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Opmeerderweg, dat heeft geen zin, de gemeente is al jaren vast van plan het park kapot te maken, en dat blijkt nu wel weer eens, nederlanders er met een bedreiging van dwangsom en/of een echte dwangsom eraf sturen, huisjesmelkers die ineens geld blijken te hebben voor aankoop bungalows.
En inderdaad ben ik aardig op de hoogte, ik heb van 2000 tot 2009 op het park gewoond en me aardig verzet tegen de regelzucht van de gemeente/sommige ambtenaren. Spreektijd in een raadsvergadering doe ik maar niet meer want dat werkt niet om redenen die ik al opgenoemd heb.
Bij een eventueel bezwaar die je maakt naar de gemeente voor wat dan ook krijg je steevast te lezen 'als u het er niet mee eens bent staat het u vrij naar de rechter te gaan'. Heb je een rechtsbijstand verzekering dan gaan ze je niet helpen, zij procederen niet tegen gemeenten, dit zegt genoeg over het machtspatroon binnen de rechtsgang, een verzekering wil toch wel een kleine kans hebben tot winnen om een vergoeding te kunnen krijgen, en die zit er dus niet in! Hier is de gemeente ook van op de hoogte en anders gebruiken we toch gemeenschapsgeld om 'ons gelijk' te krijgen!
Ik heb nu het vermoeden dat het langs deze weg meer zoden aan de dijk zet, de gemeenschap weet wat er speelt en hoeveel gemeenschapsgeld(150.000,00€) het hun kost om nu een stel raddraaiers binnen de gemeente te hebben, en in het ergste geval een huis krijgen aangeboden. U als inwoners hebben meer invloed omdat een buurman of vrouw wel in de raad kan zitten, u heeft stemrecht, wij niet! U ziet uw 'burgervader' in het nieuws die verteld dat hij van de collega in Den Haag een crisis en herstelwet wil om de verhuurders aan MOElanders aan te pakken, hij heeft ze liever binnen zijn gemeente ingeschreven in het GBA, hiervoor krijg je koppengeld toch?
Als hij werkelijk wil dat er zaken op het park veranderen moet hij met recreant vriendelijke maatregel komen, hij heeft voldoende handvaten gehad in 2003 van min. Dekker! Waarom heeft Langedijk deze problemen niet op haar 2 parken? Juist, op papier is alles in orde, geeft aan geen andere woonruimte te hebben, en houdt het handhavingsgeld in de zak voor zaken die de inwoners van Langedijk ten goede komen. En zo hoort het!!
| 20 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Antiek
Ik heb al je verhalen gelezen en zo te zien ben je aardig op de hoogte van wat er zich op dat park afspeeld,is het misschien een idee om daar mee naar de gemeente te stappen om te kijken wat zij ermee kunnen,gezien je schrijven kom je een heel eind gezien de verwording die je gebruikt,hoop dat je er wat mee gaat doen dan wordt er misschien geluisterd
mvg
opmeerderweg
| 20 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Hardcorehooligan, dat is lief aangeboden maar ik denk dat het niet verstandig is hier email -telefoon of adres uit te wisselen. Evengoed bedankt!
| 20 dagen geleden |
reageer
niet ok
hallo navman ik heb zelf een jongen in huis genomen die noodgedwongen eerst op de camping bij een vriend woonde,,,maar dat klikte niet ,en toen bij de gemeente aanklopte, maar daar haalde ze hun schouders op, ,en nu heb ik hem maar in huis genomen want het vriest een beetje te hard buiten. de gemeent laat zon jongen gewoon in de kou staan.
nee ,wij zijn zeeeer tevreden over de gemeente en de burry.....onze pooltjes krijgen gelukkig wel een woning.
| 21 dagen geleden |
reageer
niet ok
@antiek Ik heb het opgenomen,je mag altijd eens langskomen om te kijken.
@navman ook jou nodig ik graag uit. want je zal ondertussen wel weten wie ik ben toch?
| 21 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste
Hardcorehooligan:
Is het te bewijzen dat er jongeren uit de gemeente hier noodgedwongen zitten,zo ja kunnen wij dan niet gezammelijk tegen de gemeente op treden,vind dat de jongeren uit eigen dorp voor gaan in plaats van de medelanders een huis te geven op het dorp.Voor de medelanders is het een zaak van hun werkgever,hoor het graag
| 22 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Hardcorehooligan, Ik heb het ook niet opgevat als sneer! Kan moeilijk vertellen 'koop mijn huis maar want de controle op permanent wonen is hier al geweest'.
Jammer, ik heb hart van NL niet gezien, was het om aan te zien, gaf hij toe dat het zijn schuld is dat het zo uit de hand gelopen is? Ik denk het niet!
| 22 dagen geleden |
reageer
niet ok
@ antiek sorry het hiervoorgaande was niet bedoeld als sneer!
Vanavond de burrie nog gezien,helaas vergeten te vragen naar zijn optreden in hv nl gister op sbs6
tevens wordt er gefluisterd dat de carriere van nijpels als burgervader spoedig een vroegtijdig einde zal kennen..
En toeval is iets waar ik niet in geloof
| 22 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Hardcorehooligan.
Moet je bij de burgemeester zijn, hij heeft oplossingen, zo niet dan kan hij ze creeren! Hij doet wel dom en weet z.g. nergens van maar hij weet alles en heeft de touwtjes in handen!
| 22 dagen geleden |
reageer
niet ok
@antiek @noglangniet
er wonen al jongeren (noodgedwongen) permanent in de bungalows.
wt moet daar mee gebeuren dan?
| 22 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Friezin,
De burgemeester hoeft niet in Den Haag te zijn waar hij zijn collega Dhr, Hauwert wil gaan vragen procedures korter te maken. Procedures, ook die van Opmeer, moeten zorgvuldig en helder en daar kan Opmeer mee beginnen. Den Haag heeft alle beslissingen gedecentraliseerd d.w.z. dat Opmeer haar eigen beslissingen mag maken omtrent wonen -gedogen en legaliseren e.d., collega Hauwert had in zijn eigen gemeente waar hij wethouder was een papieren constructie, op papier dus alles in orde, iedereen blij op het park en de gemeenschap/gemeente kon het handhavingsgeld in eigen gemeente besteden, geen overlast van MOElanders. Ik hoop dat hij dit antwoord van zijn VVD collega mag horen.
Ik hoop dat mijn uiteenzetting van feiten een beeld geven hoe de gemeente Opmeer met haar toeristen omgaat, erbarmelijk dus!
| 22 dagen geleden |
reageer
niet ok
Kunnen we de discussie wel leuk houden,noglangnietantiek? Ik ben ook nog lang niet antiek,maar ik heb wel het fatsoen om een discussie normaal aan te gaan.Verder is er schot in de zaak gekomen doordat burgermeester Nijpels zich heeft aangemeld bij Den Haag.Komt het allemaal goed met ons Opmeerse park? Mag hopen van wel.Antiek,je hebt de boel goed aangezwengeld,ik viel bijna van mijn stoel van verbazing toen ik je vorige verhaal over het gedogen-legaliseren las.Goed gedaan en nu maar hopen dat Gemeente Opmeer doorpakt.Goedemiddag allemaal.
| 22 dagen geleden |
reageer
niet ok
Van mij mogen er jonkies ook gaan wonen maar dat gaat niet lukken want dan moet er een woonbestemming op komen! En verder ga ik niet op je reactie in ...
| 22 dagen geleden |
reageer
niet ok
W zijn hier niet in denemarken, stel ouwde, denk ook eens aan de hard werkende jonge mens die voor jullie de bloembollen kweken zodat jullie ze kunnen potten ,waarom niet bungelow gedeelte ouwtjes en caravan gedeelte jong, hoef je ook niet te ergeren aan spelende kinderen en harde muziek, hebbeb jonge mensen ook eens lol, geen rollator file, geen zeikende oudjes, lekker biertje, stop gewoon met discriminatieseren en laat het park voor iedereen leuk zijn. voor 100000 euro kan je zeecontainers ombouwen voor arbeidsmigranten, kijk naar studentenflats in utrecht! allemaal gebakken l*l koek hier!
| 23 dagen geleden |
reageer
niet ok
En dan maar 'even' het verhaal van gedogen -legaliseren of handhaven, de gemeente Opmeer heeft in vrijheid gekozen voor handhaven, hiervoor hebben ze MB All ingehuurd tegen 50.000,00€ per half jaar =100.000,00€ per jaar. Daar is voorjaar 2011 50.000,00€ bij gekomen om de MOElanders te handhaven. Handhaven op het park is 8 eigenaren in dossier van het park West-Friesland en de Bongerd/Wilhelminalaan Aartswoud, w.s. is dit 6 om 2, wij hebben 300 eenheden, je hebt dus bijna 50 jaar nodig om het gehele park te handhaven, je mag n.l. geen oordeel vellen over een korte periode, je moet een x aantal nachten op het park verblijven etc. etc, om het vermoeden te hebben dat er permanent gewoont wordt, dan heb je nog de procedures van aanschrijven, dus tel uit je winst!
MB All doet de controles alleen voor nederlanders waarvan ze vermoeden dat ze er permanent wonen, voor de MOElanders komt een hele batterij aan ambtenaren, zij controleren op verblijfsvergunning -huisvesting(niet teveel in 1 huis) -verhuurder(betaal je wel belasting) -werkgever(betaald die alle premies), bij dit alles is een tolk, als alles is opgeschreven en men mag in nederland zijn, de huisvesting is in orde(met het park en bestemming hebben ze niets te maken, moet de gemeente doen) dan is alles oké en gebeurd er verder niets!! Dus dit kan in lengte van jaren doorgaan en n.m.m. winnen ze het nooit.
Er zijn mensen die een fikse dwangsom van de gemeente hebben gehad, we spreken dan over van 5000 tot 25000€, je wil dan wel je woning verkopen of verhuren aan huisjesmelkers/uitzendbureau's. De hele sores is aan deze gemeente te danken, wij van het park zijn de dupe maar ook u als gemeenschap, de kosten komen op uw bord, de mensen die zich niet kunnen gedragen komen bij u op het dorp de boel verstieren, zoals ze ook op ons park doen!
Is de eigenaar gehandhaaft dan kan er gewoon weer een nieuwe eigenaar in, liefst iemand die alleengaand is en daarom aannemelijker bij iemand in kan wonen, dus kom maar op je kan rustig kopen en wonen.
Al zou het geen crisis zijn dan is het nog niet te verteren of te begrijpen dat er zo met gemeenschapsgeld gesmeten wordt, alles moet opzij voor de regelzucht die deze B&W en ambtenaren hebben.
Voor de gemeente een raad, ga over op het Deense model, gepensioneerden mogen vrij recreeren in hun onderkomen als zij dit 10 jaar in eigendom hebben, u is van de sores af en uw gemeente ook, voor ons een uitkomst om toch eidelijk van het (nog) mooie park te genieten, dank u!
Uiteindelijk hadden we een woonvergunning en wat is daar mis mee??
| 23 dagen geleden |
reageer
niet ok
ja, de ict-afdeling is er maar druk mee. om de haverklap een inlog onmogelijk maken.
maar soms is het inderdaat net mensenwerk.
waarom heeft antiek de reacties weggehaalt?
hij heeft het wel zelf gedaan?
| 23 dagen geleden |
reageer
niet ok
Vervolg!
Als de woonvergunning wordt ingetrokken zijn we inmiddels gemeente Opmeer geworden.
Dan wil de gemeente Opmeer het Pereblok in Aartswoud dezelfde beperkingen opleggen als die wij hebben, die volgen de verordening van de kampeerwet. 3 eigenaren zijn niet met de gemeente eens en gaan tot de hoge raad, hier winnen ze het betoog. De rechter zegt in jan. 1987 dat er in het vigerende bestemmingsplan geen beperking is en dat de gemeente Opmeer deze onder die verordening ook niet mogen opleggen. Tijdens dat betoog bij de rechter zegt de vertegenwoordeger van de gemeente Opmeer dat ons park geen bestemmingsplan heeft en daarom de beperking volgen van de verordening. Ons park had het Uitbreidingsplan in Hoofdzaak 1958, dit was een bestemmingsplan, hier zat geen beperking op dus mocht het toen ook niet, de beperking zegt dat je van 31-10 tot 15-3 niet in je eigen onderkomen mag zijn, uitgezonderd de weekenden, 3 weken rond de kerst en je MAG 30 vrijstellingsdagen aanvragen. Door die laatste aanvraag vrijstellingsdagen is de bal weer gaan rollen, deze vallen nu onder de WABO en daar mag je per aanvraag 50€ voor betalen, was de beperking eerst op de persoon is die nu op het object, dan val je ineens onder de WABO! Als je dan bedenkt dat alles nog strakker is getrokken is de vrijstelling van 000u tot 24 uur, wil je 1 nacht in je eigen huis verblijven moet je 2 vrijstellingsdagen aanvragen, en dan zegt men nog 'de overheid is er voor de burger, niet de burger voor de overheid', ja me hoela!!
Verbijsterend is het erachter te komen dat er in 1986 een bestemmingsplan voor ons wordt gemaakt die met een goed overgangsrecht ter inzage wordt gelegd van 29 januari tot 1 maart 1987, dit loopt dus gelijk met de uitspraak van Aartswoud!?
Dan wordt het plan van '86 nooit geactiveerd en gaat men in 1989 over tot een nieuw concept, vele dingen zijn gewijzigd zo ook het overgangsrecht!! Het bestemmingsplan wordt uiteindelijk in 1994 door Gedeputeerde Staten goedgekeurd, in dit plan staat notabene dat het concept van 1989 al in 1987 voor ons ter inzage heeft gelegen, opgemerkt moet worden dat de ter inzage legging in een periode gebeurd dat de recreanten niet op het park mogen zijn, dat men als juridische eigenaar geen mededeling heeft gehad om uit duitsland hierheen te komen en in het nederlands te mogen lezen wat er nu eigenlijk in het bestemmingsplan staat. Ons bestuur slaapt en het overgangsrecht had hun zorg niet, de caravans vielen niet onder deze beperking.
Dit alles is geen zorgvuldig werk van de gemeente Opmeer, sterker nog het lijkt willens en wetens op een foute manier een bestemmingsplan er door drukken.
Na jarenlange strijd met de gemeente over de opgelegde beperking en dan m.n. op de caravans hebben ze vorige week, na nadere bestudering van het bestemmingsplan, toegegeven dat er geen beperking op de caravans rust.
En nu maar een flinke schadeclaim opstellen, want de wetenschap van nu moet voor een bekwaam ambtenaar ook de wetenschap van toen zijn.
Aartswoud geen beperking, de caravans geen beperking, de bungalows wel! Hoezo discriminatie en nog niet luisteren naar het verzoek van de rechter om binnen je gemeente grenzen een eenduidig beleid na te streven voor alle recreatieparken.
Wordt vervolgd!
| 23 dagen geleden |
reageer
niet ok
Nijpels heeft het onderwerp inmiddels aangekaart bij de Tweede Kamerfractie van zijn VVD-collega’s. Die bespreken het onderwerp momenteel.
Dat is dhr. Hauwert van de VVD, die is het in z´n geheel niet met de burgemeester eens, heeft zelf in zijn gemeente het papieren beleid gevoerd, alles op papier in orde en verder geen sores!!
@Friezin.
Ik heb de discussie al levendig gehouden met een raadsvergadering in(ik dacht maart/april), ik heb ze wat nu gebeurd al voor gehouden, het heeft geen zin, vind de raad net een club pullen die achter vader eend aan lopen! 1 meneer was tegen het smijten van gemeenschapsgeld, de andere zaten iets te roeptoeteren en gebruik maken van je inspraakrecht heeft geen zin, iedereen van de raad is van huis gekomen en weet al wat hij/zij zal stemmen, dus je praat tegen een muur en komt als mosterd na de maaltijd.
Maar om nog even iets op te noemen, de heren Dekker en Loos hebben in 1958 een recreatiebestemming gekregen van de gemeente Sijbekarspel op dit stuk grond. In 1974 hebben ze een aanlegvergunning gevraagd en gekregen, tot die tijd hebben er tenten en/of caravans tussen de perenbomen gestaan, er was in die tijd geen beperking op het gebruik van die gronden. In 1978 is het park tot stand gekomen en heeft de gemeente Sijbekarspel woonvergunningen verstrekt zonder limiet, dus men kon in den beginne gewoon wonen op het park. De vorige burgemeester is ook herhaaldelijk bij ons bestuur geweest om huisvesting te vragen voor 'noodgevallen', dit hebben ze ook gekregen. Toen is er een tijd geweest dat 80% van de bungalows van duitsers waren, er was geen bestuur meer te vormen voor het bungalow gedeelte, de bungalows zijn toen met de caravans gefuseerd. Dat ging goed ware het niet dat de gemeente Opmeer de woonvergunningen terug ging eisen, ze waren volgens hen ineens niet meer ongelimiteerd, wat wisten de duisters ervan, zij kwamen recreeren en in duitsland is een huis een huis, er is geen onderscheidt in recreatie of woonhuis. Dus op een slinkse manier en met medewerking van het toenmalige caravan bestuur zijn wij onze woonvergunningen kwijt geraakt.
Tot zover, ik kom er later nog weer op terug want het is best interessant hoe de gemeente zich in alle bochten heeft gewrongen om de greep op het park te krijgen!!
| 23 dagen geleden |
reageer
niet ok
Met grote interesse volg ik nu deze discussie.Wat schetst mijn verbazing! Opmeer in beeld bij De Telegraaf! Een burgermeester die zich opwerpt als iemand die dit alles wel even aan de kaak stelt via de persmedia.Haha, nou wordt ie goed,dit speelt al zo lang, dus nu is het tijd voor de media omdat dorpsbewoners zich gaan roeren? Ik heb de reacties gelezen op De Telegraafpagina op internet, die logen er niet om.Kun je nagaan hoe diep het zit bij de burgers. Beste Antiek, hou ons a.u.b. op de hoogte van alles,wij weten niet alles.Maar maak gebruik van je recht op vrije meningsuiting en hou deze discussie levendig.Want als je het artikel leest van De Telegraaf, dan bekruipt je zo langzamerhand het gevoel van machteloosheid,maar bovenal woede.Ben ontzettend benieuwd hoe dit alles gaat aflopen nu Opmeer weer eens op de kaart is gezet.Ik ben zelf inwoonster van Opmeer,al jaren,maar de leukigheid raakt er aardig vanaf.Om het dorp en het eens zo leuke park zo te verkwanselen,schande,schande!
| 24 dagen geleden |
reageer
niet ok
Met nederlanders bedoel ik eigenaren die rustig willen recreeren in hun eigendom maar dat niet mag door de stomme regels van de gemeente Opmeer. De recreant voelt zich niet welkom in Opmeer, we worden nergens vermeldt op de website van Opmeer.
Wij zijn van macro economische waarde voor de gemeente, betalen OZB en forensenbelasting, en wat krijgen we er voor terug?? Wij zijn een echt bedrijf die voor inkomsten zorgt voor de gemeente Opmeer, dit wordt de recreant niet in dank afgenomen. Wij leveren per jaar ong. 94.000,00€ aan belastingen voor de gemeenschap Opmeer.
Die controle die 100.000€ kost betalen we ruim zelf! Die controles hoeven niet van het rijk, de gemeente mag zelf bepalen of ze persoonlijke gedoogvergunningen geven -park legaliseren(dat moet je door de MOElanders niet willen, je krijgt dan een buitenlands dorp binnen een dorp). Wat is er mis met het deense model, gepensioneerden die enige jaren eigenaar zijn van een recreatie onderkomen, rustig van hun oude dag laten genieten, je hebt dan niet zo'n probleem als je nu hebt, nergens in europa hebben ze dit probleem omdat ze de idiote regelzucht niet hebben!
De gemeenschap en middenstand zou zich iets meer kunnen laten horen zodat overlast bij b.v. Deen van de baan is, probeer het park en jezelf te helpen door het huisvestingsprobleem bij de bedrijven te leggen die deze mensen in dienst willen om wat voor reden dan ook!
| 24 dagen geleden |
reageer
niet ok
http://www.telegraaf.nl/binnenland/11403671/__Vrij_spel_illegale_bewoners__.html
De burgemeester weer in beeld, wil hij graag!
Veel geroeptoeter en geen acties .... uh ja wel acties maar dan tegen de nederlandse eigenaren .. ga zo door en het wordt niks!!
| 24 dagen geleden |
reageer
niet ok
morgen tellegrappig
| 25 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Aladin
Daar heb jij gelijk in ... Democratie is alles mogen zeggen en merken dat niemand luisterd!
Politiek is, daar waar de ambities de vaardigheden sterk overstijgen!
Maar je helemaal niet laten horen is dom, zijn er partijen in de gemeente die voor de jeugd opkomen, benoem dan niet algemeen belang of zo, want daar staat zo'n grote mond voorop!
| 25 dagen geleden |
reageer
niet ok
om te protesteren.ze doen toch waar zij zelf zin hebben
| 25 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Aladin
Wat heeft geen zin?
| 25 dagen geleden |
reageer
niet ok
dat heeft toch geen zin,,,wij hebben hier een bury en meelopers die de jongeren het liefst dwars zitten. ik heb op het moment ook een jongere in huis genomen die anders op straat slaapt....dat zal onze pooltjes niet overkomen, nee want dan beginnen de werkgevers te piepen, die willen uitgeslapen werkkrachten hebben. het groot geld regeert.het is overal het zelfde.
| 25 dagen geleden |
reageer
niet ok
@hardcorehooligan.
Dienstbaarheid is niet een eigenschap van de gemeente Opmeer, ik heb het niet over de gemeenschap.
Kom met z'n allen naar het park om te kopen/huren en dan massaal protesteren op de Klaproos!
Zeg even wanneer je dat doet en we komen je weer ondersteunen .. succes!
| 25 dagen geleden |
reageer
niet ok
@antiek
Ik ben het geheel met u eens en wil u tevens danken voor de steun. soms lijkt ons mooie opmeer de jeugd de toekomst niet te gunnen.
Ook zij/wij (de jongeren) voelen zich meer en meer een minderheid die steeds weer met een kluitje het riet in wordt gestuurd.
| 26 dagen geleden |
reageer
niet ok
Het huisvestings probleem kan door Opmeer opgelost worden, u heeft kunnen horen op het nieuws dat de gemeente zelf mag bepalen of er permanent gewoont mag worden!
Het zou de gemeente inderdaad sieren als ze de eigen jongeren voor laten gaan, vele Opmeerders en Hoogwouders zijn u voor gegaan, zij konden het bekende wippie leren op het park, maar uw gemeentebestuur heeft de tanden erin gezet om te handhaven, dit op kosten van de bevolking uit de gemeente Opmeer. U heeft politieke invloed, de recreant niet want die staat niet ingeschreven in het GBA en krijgt dus geen stembiljet, dus gebruik uw stem.
@parkd.... de narigheid onstaat als je als jonge moeder met kind een dwangsom van de gemeente krijgt, het water staat aan je lippen en de huisjes melkers slaan toe, het recreatief verhuren lukt niet meer vanwege de situatie die niet van vandaag of gisteren is.
De enige oplossing zou zijn, of je mag er 365 dagen recreeren omdat je AOW hebt en je toch niet meer hoeft te werken, of de gemeente koopt het hele park op, zijn ze vrij om de MOElanders te huisvesten, kunnen ze zelf hun regels handhaven ipv dat ons bestuur het nu moet doen!
Als de nederlander er niet mag wonen mag de buitenlander het ook niet! Nederland is het enige land met deze absurde regels, de politiek heeft de mond vol over de EU als het hun uitkomt.
Stop de controles van het bureau MB-All en laat ons recreeren! Handhaaf de MOElanders die er ook niet mogen wonen, zorg voor rust op ons mooie park ... en gun uw eigen jonge bevolking een huis om te kunnen starten!
Een eigenaar die ook gedwongen is het park te verlaten, het water staat bijna aan de lippen dus wie weet er raad?
| 26 dagen geleden |
reageer
niet ok
Het zou de gemeente sieren zich in eerste instantie zich te bekommeren over het huisvestings-probleem van de eigen opmeerse burgers, die noodgedwongen ook het park bewonen,alvorens huisvesting te verschaffen aan Moelanders _(dank voor deze aangename PC term!)_ in een reguliere sociale huurwonig.
| 26 dagen geleden |
reageer
niet ok
beste antiek
ik bedoel zeker niet u en de andere normale nederlanders en duitsers die niet verhuren aan polen maar ik veroordeel die mensen die het wel doen,die halen de narigheid binnen als je dan toch wil verhuren doe het dan recreatief en niet langdurig
| 26 dagen geleden |
reageer
niet ok
@parkdercriminelen is een degenererende naam, het park is nog steeds in nederlandse en duitse handen en wij zijn geen criminelen. Ook de verhuurders aan de MOElanders niet, zij weten zich gesteund door de gemeente Opmeer, zowel de bewoners van Opmeer als B&W met de raad hebben niets met het park op. Het enige wat ze willen is dat het park weer beschikbaar komt voor recreatie, slaapt u lekker verder want dat gaat zo niet lukken!!
| 26 dagen geleden |
reageer
niet ok
.
Vooropgesteld dat niemand bewoner op het park is als alleen de MOElanders, alle oudere nederlandse echtparen waren recreanten die daar rustig van hun ´ouwe dag´ wilde genieten zijn van het park verdreven, met of zonder dwangsom van 25.000€!
Het is geen wonder dat verhuren aan MOElanders positief is, de gemeente handhaaft alleen de eigenaren, kan volgens hun zeggen geen huurders handhaven! Willen ze ws ook niet omdat de opmeerse bevolking in opstand zou komen als de buitenlanders daar gehuisvest worden/zijn.
Ben benieuwd hoe dit af gaat lopen, gaat de gemeente nu wel handhaven of verzegelen op grond van het bestemmingsplan, of laten ze ons barsten om het park nog verder te laten verloederen zodat het goedkope grond wordt voor bedrijventerrein of huisvesting moelanders- migranten oost europese landen.
De Opmeerse bevolking kijkt toe, het kost hun 100,000€ per jaar om nederlanders te handhaven +50,000€ voor het project kompas om MOElanders te controleren op verblijfsvergunning -betaald de baas wel al de lasten voor voorzieningen -zitten er niet teveel gehuisvest in een woning -betalen ze niet teveel huur, kortom allemaal zaken die je alleen maar kan doen als je de MOElanders bij elkaar huisvest, is makkelijk in de controle en een hoog aai gehalte, krijgen het advies mee om zich in te laten schrijven in het GBA! Opmeer wordt wakker, kom op voor uw eigen doel, dat is recreatie in Opmeer! Zie erop toe dat uw gemeenschapsgeld niet over de balk gesmeten wordt! Zie erop toe dat u straks geen MOElanders dorp bent met alle overlast van dien, want bij ons is alle bewoning in strijd met het bestemmingsplan, en de eigenaren die verhuren aan MOElanders in strijd met het statuut!!
En 'Friezin' er is nog meer vuile was naar buiten te brengen, dus schaam je niet, wij zijn blij dat u uw worrdje gedaan hebt, klasse!
| 26 dagen geleden |
reageer
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
| 26 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ikzelf ben geen bewoner van het park,maar ik heb helaas wel mogen aanschouwen wat angst met je doet als je bedreigd en geintimideerd wordt.Afgelopen zomer is een jong Pools stel naar aanleiding van het wildwest gebeuren op het park dusdanig bedreigd door andere Poolse parkbewoners,dat zij zich genoodzaakt voelden om onder te duiken bij Nederlandse mensen elders in een ander dorp.Dit jonge stel is uiteindelijk letterlijk gevlucht en nu weer terug in Polen.Dit zijn Stasi praktijken,uitgevoerd door een harde kern van Polen die niet van wijken weten.Ik heb begrepen dat 1 van die harde kernpolen in aanmerking komt voor een huis in ons Opmeer.Welnu,als dat gaat gebeuren,voorzie ik grote problemen.De gemeente zou zich eens achter de oren moeten gaan krabben en gaan nadenken wat dit met zich meebrengt.Grote trammelant,vrees ik.Dit was mijn verhaal.Eerst wilde ik dit niet naar buiten brengen,maar gezien de vele reacties was het toch mijn plicht als burger om dit wel te doen.Goedemiddag.
| 27 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ik wil jullie het volgende niet onthouden. Er is na de ALV van afgelopen zondag een inbraakgolf geweest. En het valt op dat het bij de bungalow-eigenaren is gebeurd die in de ALV hebben aangegeven dat ze willen dat bestuursleden die verhuren aan seizoenarbeiders uit het bestuur moeten stappen. Trek jullie concluses.
| 28 dagen geleden |
reageer
niet ok
Op dit park huisven div vreemde figuuren die het niet zo nouw nemen er is al heelveel gebeurd op dit park inbraken intimidatie drijgingen mensen slapen hier niet meer rustig is dat nou het nederland van nu dat je niet eens je caravan kan verlaten en er altijd iemand aanwezig moet zijn anders breken ze in.ik vind wie er niets tezoeken heb en alleen maar voor proiblemen zorgen, die horen dar echt niet thuis. of men zal zich daar aan de regels moeten houden zodat ierder eem veilig kan wonen en van de rust op dit genieten park kan genieten
Marius.
| 28 dagen geleden |
reageer
niet ok
| 28 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Joopziethetanders, uit je verhaal op te maken kom je van het park, niks mis mee, maar je moet je eens verdiepen hoe het werkt met de hulpdiensten.
Er is een heel goed systeem die iedereen uitgelegd op een A4 heeft gekregen van mij. Wij zijn aangesloten bij het GHOR=Geneeskundige Hulp Ongevallen Rampen deze hebben een sleutelkluis opgehangen, alle hulpdiensten zijn ALLEEN op de hoogte van de code(dus niemand op het park). De persoon die een hulpdienst nodig heeft belt 112, zegt dat ze moeten zijn op Dreef 3 en dat er een sleutelkluis aanwezig is, daarna geef je pas het nummer van je caravan of bungalow. Dus waar ligt de fout, precies bij diegene die de hulpdienst gebeld heeft. Duidelijk, nee, dan moet je alle notulen nog maar eens terug lezen of op het info bord kijken, stom geouwehoer hebben we hier niets aan.
Weet je waar we ook niks aan hebben, hier publiekelijk schrijven dat de vuilnis ophaalders aanwijzen waar vermoedelijk in gewoont wordt, dat is om een aangifte te doen van laster! Eerder ben je al gewezen op bedreiging, de manier waarop jij met de problemen van het park omgaat geeft geen bijdrage aan een oplossing.
Eigenaar.
| 28 dagen geleden |
reageer
niet ok
Zie het zeker niet goed, maar ik geef ook maar een voorbeeld van hoe een pool zich kan voelen als hij rare gebaren naar zich toe geworpen krijg, nog iets over de borden er staat ook een bord verboden brommers, geld dat dan ook voor de invaliden karretjes en motoren 5km lijkt mijn genoeg! Moet wel zeggen heb het 2x mee gemaakt dat de slagboom niet openging voor het ambulance dienst, er moest iemand vanuit de kroeg komen hiervoor, dit vind ik dan een schande, ik bedoel met al te zeggen het kan zo mooi zijn op het park maar dan moet er nog een hoop veranderen, zelf ben ik ook de dupe geweest van vreemde acties, maar dat kan overal gebeuren, en met het verhaal van je krijgt een ander ventje daar wijs ik op -als je vinger wijst naar iemand zoals de pool die een oud vrouwtje uitschold eerder in 1 van deze artikelen. Met andere woorden neem niet zelf alles te letterlijk en voel je niet gelijk bedrijgd. Marokkanen scheeuwen ook als ze aan het praten zijn
Misschien een idee, een manwacht bij de slagboom, en voor alle eigenaren niets erin niets eruit, zelf heb ik maanden wakker gelegen omdat er zoveel gebeurd, we hebben nu een alarm erop waarbij je een melding via de telefoon krijgt als er onregelamtig heden zijn. kost 79 euro bij de praxis en je kan je ook aansluiten op de meldkamer!
en wat er op het park gebeurd, keur ik zeker niet goed! het is dan ook jammer dat de eigenaren voor hun zelf op moeten komen, alleen de manier waarop momenteel gecontroleerd word...volgend jaar zijn het niet de polen maar de russen, kijk naar amsterdam of rotterdam, hier hebben jullie natuurlijk geen weet van, er zijn in nederland molukse marokaanse afrikaanse wijken, waarom bestaan deze nog? Je wilt geen polen op de camping en stuurd ze weg, eerst het werk opknappen dan wegtrappen, daar kan ik mij voor schaamen ja, misschien zouden we een raadsman die pools spreekt moeten aan nemen om hinder en overlast te kunnen beperken.
ik denk dat het probleem minder zal worden alleen kan je nooit iedereen en allemaal tevreden stellen,vroeg of laat komt er weer een rotte appel bij, het word tijd dat de gemeente het signaal geeft dat men 365 dagen aanwezig mag zijn, zodat er meer sociale controle komt, of het park sluiten en een veken 4,5 ervan maakt, het lijkt mij ook prettig dat meer ouderen mensen aanwezig zijn, die hebben de hele dag toch niks anders te doen kunnen ze lekker rondjes lopen over het park en kan mij oma ook een plekje krijgen in het bejaarden thuis, zei heeft namelijk wel hulp nodig waar ze al 1 jaar op wacht.
| 28 dagen geleden |
reageer
niet ok
Joopziethetanders maar niet goed
wij willen graag op jouw schrijven reageren:
was je soms ook op het park om tekijken wie er aanwezig is of was,dan ben je er zelf ook,en waar uit op maak je dat er gecontroleerd woord het is een park waar een ieder zo op kan ook van buitenaf?
een ieder die zich op het terrein bevind moet ook de regels die op het bord aan de weg staan naleven en niet hun eigen gang gaan want het park heeft niet voor niets regels in het leven geroepen en nogmaals dat geldt voor een ieder ook die zich op prive terrein bevinden ,zo niet horen zij niet op het park te komen,als je kunt lezen staat dat duidelijk bij de ingang 5 km is 5 km en geen 50 km ,er staat ook in speel geen agentje dan krijg je iets met een ander ventje is dit een bedreiging,dan voelen wij ons genoodzaakt het te melden bij de politie en die zullen heel blij zijn.
nederland is een land waar je je menig mag uiten dus hoezo zijn er zeikers,er zijn pas zeikers als zij zich niet aan de regels houden
als je graag in een POOLS dorp wil wonen wat let je ga er dan naar toe dan is er weer een zeikerd minder op het prive park
als je je ogen wilt sluiten voor de geldende regels op het park dan moet je ze maar gauw dicht doen en ook je oren
ken je het gezegde HOREN ZIEN EN ZWIJGEN dat is bij u zeker niet van toepassing
je schaamt je er voor dat je nederlander bent waarom dan niet de POOLSE nationaliteit aanemen scheeld ons weer dan kunnen wij je ook van het park verwijderen
niet alleen de ouderen maar zeker ook jonge stellen blijven weg vanwege de criminaliteit op het park
doe er je voordeel mee
| 28 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste joopziethetanders, ik denk dat je dingen door elkaar haalt. De vuilophaalders zijn sinds gisteren begonnen met het aangeven waar er ingebroken is. Er is van de week in 8 bungalows ingebroken. Ook stond er een gestolen motor op de parkeerplaats met een wasmachine er bij. Dat heb ik net van een eigenaar gehoord, die had de mannen gesproken. En dat een goede buur beter dan een verre vriend is, daar heb je gelijk in, daarom moet de gemeente eigenlijk naar 365 dagen recreeren per jaar gaan. Dan is er tenministe sociale controle. En is dat een dreigement: speel geen agentje want dan krijg je iets met een ander ventje? Lekker persoon ben jij. Jij zult vast wel een eigenaar zijn die zelf aan polen verhuurd. Dat kan ik er uit op maken. Je moet je schamen dat je goed vindt wat daar gebeurd.
| 29 dagen geleden |
reageer
niet ok
Zeker word momenteel iets gedaan, alleen in de verkeerde zin, een groepje eigenaren van huisjes/caravans mede de vuil ophaalders zijn sinds gister begonnen met het aanwijzen van caravans waar vermoedellijk in gewoond word. Echter zijn wij van mening dat dit geen criminaliteit zal bestrijden, denk zelf bijvoorbeeld u gaat op vakantie en u huis word leeggehaald, zou dit nou komen omdat u op vakantie bent of dat de buren niet goed opletten? We zijn met zn alle verantwoordelijk, en beter een goede buur die oog op toe houd, dan een verre vriend die je een kaart stuurd.
Opmerking over dat personen worden uitgescholden omdat men te hard rijd, ik heb zelf ondervonden dat als ik niet aan de snelheid houd, rare gebaren naar mij toegeslingerd krijg, misschien een tip, speel geen agentje want dan krijg je iets met een ander ventje. Het zijn in het algemeen ook alleen oudere personen die er last van hebben (de zeikerts), misschien word het tijd dat het toch maar een pools dorp word, dan ben je van alle gezeik af, ja nederlanders zeiken als maar te graag, ik schaam me er dan ook voor dat ik er een van ben. Wat hier gebeurd zijn gewoonweg nsb-praktijken
| 30 dagen geleden |
reageer
niet ok
Navman: Hollywood, was het maar hollywood. Maar dit is een slechte film die hoop ik toch goed afloopt.
| 30 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ik ben bij de ledenvergadering geweest gisteren. Ik denk dat er wel iets gaat gebeuren. En wel door de eigenaren zelf. Zij gaan wel ingrijpen. Het barstte van de emoties. De voorzitter heeft verteld wat het afgelopen half jaar is gebeurd. Het was doodstil in de zaal. Je kon een speld horen vallen, behalve het verhaal van de voorzitter hoorde je. Er waren best wel leden die niet op de hoogte waren omdat ze gewoon niet zo vaak zijn geweest in hun eigendom het afgelopen seizoen. En velen waren echt geschokt. Ook stapten twee bestuursleden op omdat er vanuit de leden werd verwacht dat bestuursleden die zelf verhuren niet in het bestuur horen. Op dit moment zitten ze er nog in maar ik denk dat ze voor het blok worden gezet: of in het bestuur en niet verhuren of uit het bestuur. Wouw, het was een indrukwekkende vergadering. De opkomst was hoog. Waarschijnlijk omdat heel veel leden het zat zijn wat er gebeurd op "hun" park.
| 30 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ja Thatsme, dat geloof ik zelf omdat ik in dat gesprek aanwezig was, maar je moet niet me woorden verdraaien, als mensen uit dat onderkomen(kan even niet op de naam komen) worden gezet dan is de weg naar het park open, dat is wat de burgemeester zelf gezegd heeft!! Dat is wat anders als 'de burgemeester ziet erop toe dat het uitschot naar het park gaat', de burgemeester is op de hoogte waar de mensen heen gaan, dus kan je ingrijpen en dat is niet gebeurd dus werk je mee aan de verloedering!
| 30 dagen geleden |
reageer
niet ok
Mensen als u alles goed doorleest begint het hier verdacht veel op HOLYWOOD te lijken lees en verbaas u
| 30 dagen geleden |
reageer
niet ok
Antiek, geloof je het zelf?
Een burgemeester die er op toe ziet dat het uitschot naar een afgelegen camping wordt overgeplaatst?
Lijkt me een beetje naief.
De Gemeente heeft het niet goed aangepakt, ze zijn pas in actie gekomen toen er al te veel klachten zijn gekomen. Maar een gemeente heeft te maken met procedures e.d.
Die kunnen niet van het een op andere moment iets doen tenzij ze de gehele camping sluiten.
| 30 dagen geleden |
reageer
niet ok
Van mij ook even een reactie!
Er zijn nieuwe eigenaren gekomen door ingrijpen van de gemeente, deze heeft eerst alle nederlandse eigenaren(m.n. echtparen) met een dwangsom van het park verdreven. De dubbele kosten waar ze voor komen te staan kunnen ze niet betalen dus wordt hun recreatieonderkomen voor een dumpprijs verkocht aan huisjesmelkers. Hier is de ellende begonnen!!
In Spanbroek heb je een pools onderkomen en dat wordt i.s.m. de gemeente beheerd, het uitschot wat zich niet aan de regels houdt moet er ala de minuut uit en komen naar ons, dit is wat de burgemeester ons vertelde. De burgemeester werkt dus ook aan de verleodering mee!!
Een huisjesmelker is een bekende(vroegere bewoner) van het park, je kan je afvragen waar ze het geld vandaan heeft om huisjes/caravans op te kopen! Het lijkt sterk op een goed voorbereidde actie om zo het park in handen te krijgen, er komt immers een bedrijventerrein omheen, en daar heb je buitenlandse werknemers voor nodig toch??
Mensen stop eens mekaar de maat te nemen hier, verenig je en ga met elkaar om tafel om nog te redden wat er te redden valt!! Staar je niet blind op de duitsers die vertrekken, dat heeft de overheid allang voor elkaar gekregen door een aparte belasting van ong. 4000€ te heffen omdat men onroerend goed in nederland bezit, zelfs als een duitser dood gaat moeten de erfgenamen dat bedrag betalen, kan je nagaan wat het kost als beide ouders het loodje leggen!! Natuurlijk ben je dan gauw klaar met nederland als recreatieland, ze hebben(ook Opmeer) de bek vol van recreatie aantrekkelijk maken voor buitenlanders. Duitsers zijn niet zo stom als hollanders die niet voor elkaar opkomen maar elkaar loopt af te zeiken, let eens op wat de (locale) overheid voor je in petto heeft!!
Een eigenaar!
| 37 dagen geleden |
reageer
niet ok
Aladin, wil je dat ik het vertaal?
| 37 dagen geleden |
reageer
niet ok
waar ben ik nu weer belandt? op een buitenlandse site ???
| 38 dagen geleden |
reageer
niet ok
yoyoyo, You are rigth,,,, I hope the owners realize the problem.....
| 38 dagen geleden |
reageer
niet ok
The Recreatiepark in Opmeer is a place for vacation and recreation and no cheap living area for workers from Eastern-Europe. They destroy the character of the park and all vacations of the other people in the park. Furthermore there is a big criminal potential as we saw in the past.
All owners must keep together to control and avoid renting of Bungalows or Caravans to workers.
It is a park for Recreation! We want our park back!
| 39 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Janus, Ook nederlandse criminelen, tokkies of hufters hebben op het park gebivakkeerd. Zij zijn door eigenaren, die hart hebben voor het park, van het park verwijderd. Volgens mij ben jij heel goed op de hoogte van het wel en wee op het park. Dat merk ik aan je manier van reageren. Park af zonder nederlanders? Ik schrijf het bewust niet met een hoofdletter, net zo goed dat ik polen niet met een hoofdletter schrijf. Heel veel polen en nederlanders verdienen de "hoofdletter" niet. Wie die huisjes aan polen (geen hoofdletter - dat verdienen de meesten niet) verhuren? Wat denk je nou zelf? Eigenaren die gemakkelijk "rijk" willen worden. € 900,00 huur voor een bungalow is gewoon. Ik heb ook gehoord dat een eigenaar van een bungalow € 600,00 per kamer vraagt. Dat is lekker verdienen. En belastingvrij!!! hahahaha. Die lachen hun broek aan flarden. En de eigenaren (inmiddels ouderen) die van hun duurverdiende centen hun caravan/bungalow hebben gekocht die op het park willen recreeren ondervinden de last van de verhuur van de eigenaren die geld willen verdienen. Nu jij weer......
| 40 dagen geleden |
reageer
niet ok
okee frank maar het gaat hier over die .en weet je burger .net is bij ons al een half jaar actieve en wat krijg je als je 112 belt ja we bellen //// 144 red een dier die helpen je wel als ie in noot zit vr gr tjaman
| 40 dagen geleden |
reageer
niet ok
| 41 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste leden,
er is maar 1 oplossing zodat het park weer netjes wordt en dat de vakantiegangers vanuit duitsland en andere landen hier weer graag op vakantie komen, dat er rust gaat heersen.
Allereerst vakantiegangers blijven weg door de overlast,
de huizen prijzen zakken ernorm, hierdoor trek je volk aan die weinig geld hebben of crimineel zijn.
controle controle heeft alleen tijdelijk nut, niet voor eeuwig, en maakt het welzijn niet prettiger.
nu zijn het de polen, en dit jaar komen de romenen erbij wat nog erger gaat worden.
vakantiehuizen worden niet verkocht.
Mijn oplossing, zodat het weer goed vertoeven is en de vakantiehuizen een keer verkocht worden, dat je jonge nederlanders of emiganten die wel serieus zijn een kans geven, dat de duitsers weer zich thuis voelen, dit is allemaal natuurlijk ook van maatschappelijk belang! (voorkomt het inkrimpen van de woningmarkt).
Nieuw voorstel: nieuw gemeente beleid!!!
Maak van het vakantiepark, een (recreatie)park waar mensen permanent mogen wonen of verhuren aan langverhuurders. Geen rare huisregels waar mensen zich toch niet aan houden.
Hierdoor verminder je de overlast, krijg je buren toezicht, stijgen de huizenprijzen, verdiend de gemeente er ook meer geld aan om beter te kunnen investeren aan bijvoorbeeld invaliden hulp.
Het is zo makkelijk allemaal, hiervoor hoef je niet in de pooletiek te zitten.
Ons huis is in waarde gezakt. Dankzei het gemeente beleid, wordt het onmogelijk om je vakantiehuis te verhuren/verkopen.
Wellicht een optie om het verloren geld van je huiswaarde, laat staan de vernielingen enz. via de gerechtelijkweg bij de gemeente te vorderen! De gemeente komt namelijk niet met oplossingen, maar verschuift het probleem.
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
@tjaman67, je kunt ook uitleggen wat je mee maakt zonder je beledigend uit te laten over mensen uit Polen. De uitleg is heel helder, we hebben huisregels en daar zul je je aan moeten houden.
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
De gemeente Opmeer had overigens het volgende over deze kwestie te melden: 'Wij zijn op de hoogte van de overlast. We zijn samen met de mensen van het park om tafel gaan zitten en hebben meerdere keren met elkaar over de problemen gesproken. Er worden met regelmaat controles uitgevoerd op het park. Hiervoor hebben we ons aangesloten bij Kompas.'
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
frank erg slap die uitleg over polskies hoe zo kon nie door de beugel
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
frank wa beledeging dit is wat we mee maken zoek het op of uit
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
Weet je Janus, Ik denk dat je eerst maar eens een weekje met de parkwachters mee moet lopen, alvorens je daar een deskundig oordeel over kan vellen..
Uit eigen ervaring weet ik namelijk dat het NIET meevalt!!
kom,kijk en oordeel zelf...
Offtopic.. een nickname heeft niet bijster veel te maken met een mening, hiermee maakt u zich juist schuldig aan hetgeen u andere van beschuldigd.. Ofwel als ik als pietje van allegaarde reageerde was er niets aan de hand??
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
Wel jammer, die verwijdering.
Want deze reactie bevestigde in hoge mate mijn gedachten over provocatie en vooroordelen.
Je zou er zelfs de gedachte aan kunnen koppelen van jaloezie. (witte neuzen).
Maar in ieder geval is dit mijn laatste reactie hier. Ik weet genoeg.
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
Hallo Janus ,Ik begrijp je bedoeling ,maar ik denk dat de polen dat zelf over zich afroepen. Mijn zoon heeft bij simon loos gewerkt in de opslag, en tijdens de koffie pause stond hij rustig op zijn beurt te wachten op koffie, komt een groepje polen voordringen, hij zei er iets van , de reachtie was of hij een knal voor zijn kop wou. aangezien hij de enigste nl was in die groep ,heeft hij zijn mond maar gehouden Ik vindt het niet gek dat mijn zoon niet zo gek is op polen. een vriend woonde op de camping, s"nachts hoorde hij gestommel in de woonkamer, hij ging kijken ,en zag een pool met zijn kleren lopen. wie daagt er nu uit. dus als deze mensen terug gaan naar hun eigen land juig ik alleen maar toe. groetjes aladin
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
We willen niet te kinderachtig zijn met betrekking tot de reacties, maar dingen 'Poolskies' en een beledigende uitleg over hoe je Polen zou kunnen herkennen kunnen we gewoon niet toestaan. Zie huisregels.
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
| 42 dagen geleden |
reageer
niet ok
Uitdaging.
Kan daar geen sprake van zijn op het vakantiepark?
De uitdrukking de goede ... "hangen" we even apart kan negatief uitgelegd worden.
Kun je dat (of ze goed zijn) aan hun neus zien?
Ik denk dat het meer voor de hand ligt dat als er een Pool of andere Oostblokker gezien wordt de onderbuikgevoelens gaan spreken. (knokpartij in de Pyramide)
Vooral bij mensen die een nickname hebben als hiervoor.
Zit ik er erg veel naast?
| 43 dagen geleden |
reageer
niet ok
- uitlokking
1) Aanstichting 2) Provocatie 3) Uitdaging 4) Uittarting
- Uitlokking
. Hieraan is men schuldig wanneer men een strafbaar feit opzettelijk uitlokt, door middel van giften, beloften, misbruik van gezag, geweld, bedreiging, misleiding of het verschaffen van gelegenheid, middelen of inlichtingen.
Beste Janus leg mij aub eens uit hoe dit van toepassing kan zijn op de "autochtone bewoners" van deze camping?
| 43 dagen geleden |
reageer
niet ok
Daar ben ik het dus helemaal mee eens, Aladin. Ik begreep het ook niet helemaal, vandaar mijn vraag.....
| 43 dagen geleden |
reageer
niet ok
Je bent niet erg duidelijk Janus, wat heeft de jeugd hier mee te maken. ik dacht dat het cver de criminaliteit op de camping ging? aladin
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ik meen te weten dat voordat de arbeidsmigranten er waren er sprake was van veel vooroordeel.
Het woord uitlokken ga ik niet uitleggen. Is een gewoon Nederlands woord.
Vraag maar aan de lieve jeugd hoe dat werkt.
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Janus, aangiften zijn er genoeg gedaan. De politie is tientallenkeren op het park geweest de afgelopen maanden. Met de wijkagent heeft de voorzitter contact, heb ik vernomen. Gemeente, politie is op de hoogte. En wat bedoel je met uitlokking?
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ik weet het niet waarom de politie er niets tegen doet.
Mogelijk is er geen enkele aangifte of melding binnengekomen?
Verhalen genoeg, maar concrete aangiften van bedreigingen zijn vaak moeilijk rond te krijgen als ze door de angst al gedaan worden.
Verder kan het een probleem zijn dat de camping particulier bezit is.
Waarom lees ik hier geen enkele reactie van bijv. de wijkagent of de politiek of het gemeentebestuur?
Stap met deze verhalen naar hen toe.(als ze het nog niet weten)
Mijn vraag is: zijn het alleen de genoemde groepen die deze overlast veroorzaken of is er sprake van uitlokking?
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
wat deze verhalen allemaal betreft, ik wist niet dat het zo erg is. ik hoorde wel eens iets , maar als je daar zelf niet woont ,krijg je niet alles te horen. maar ik snap het niet, afgelopen zomer heeft de burrie en de politie de zogenaamde jeugdbende van opmeer opgepakt [ jongens en meisjes van 13-14-15 jaar ] die mensen overvielen, inbraken pleegde, en tientallen auto"s steelde { wat trouwens nooit bewezen is } dat durfde de politie wel ,waarom nu niet, durven zij nu niet ?. Of hebben zij het te druk met jochies een bon geven die te snel rijden ? groetjes aladin
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
En de gemeente richt zich rustig op de Wilhelminalaan en de BOngert. "Jamaarrrr we dóen er toch iets aan"... Jahoor, sure. Welterusten wethouders...
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
Echt heel erg belachelijk dit ! Hier moet de gemeente serieus iets mee/aan gaan doen !
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste held van de dag, Weet je dat ik gewoon kippevel krijg als ik je mailtje en die van Slopmeer lees. Het is toch afschuwelijk. Ik sprak laatst een jonge jongen die in de slijterij bij Deen mij een fles drank verkocht. Hij spuwde zijn gal tegenover mij toen ik vertelde wat er op het park gebeurd. Hij had geen goed woord voor die oostbl..... over. Ook hij is meerdere malen geintimideerd door een zootje van die lui toen hij klaar was met zijn werk en naar huis ging. Mijn vriend staat op ontploffen! Bij hem is bijna de grens bereikt. Ik weet niet wat er eerdaags gebeurd. En ik maak me ook zorgen over de voorzitter. Zij loopt met gevaar voor eigen leven haar ding te doen. Ik hoop niet dat zij eerdaags te grazen wordt genomen..... Een vrouw is al niks waard bij die lui..... En vooral geen vrouw die de poo.... op hun vingers tikt c.q in de gaten houdt. Chapeau voor haar!!!!!!
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Slopmeer (goede naam), Ik denk inderdaad dat ze de criminele oostbl. niet aan durven te pakken. Maar het groepje (burgerwacht) die op het park de boel in de gaten houdt durven inmiddels steeds meer. Zelfs de voorzitter (een vrouw) staat haar mannetje. Ik heb van haar gehoord dat ze een tijdje bang is geweest, maar nu niet meer. Zij is bereidt tot het uiterste te gaan en ze wil dan ook dat de eigenaren/verhuurders zich bewust worden van de ernst van de zaak. Wat denk je van die jongen die in elkaar geslagen is? Out of the blue? Die komt die *gedeelte verwijderd door de redactie* gewoon nog elke dag tegen. Ik heb bewondering voor hem dat hij zich weet in te houden om niets terug te doen. Mijn handen zouden jeuken in ieder geval......
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
Inderdaad Slopmeer..
De gemeente is verschrikkelijk bang om de Oost Europeese personen aan te pakken. Dat weet ik zelf uit betrouwbare bron.. Dus pakken ze maar de onschuldige mensen aan, die weinig tot geen overlast veroorzaken. Maar elke dag is het bijna wel raak dat de politite in moet grijpen op recreatiepark West Friesland. Van vernieling tot het vinden van gestolen goederen, van drankoverlast tot geweld.. De spreekwoordelijke grens is bereikt. Het moet toch niet gekker worden als dat ik persoonlijk in de snackbar bij de Pyramide sta en netjes mijn beurt afwacht totdat er een (P...) binnenkomt en rustig als eerste zijn bestelling doet terwijl er nog 4 wachtende voor hem staan. Zeg je er wat ervan en je hebt een slag te pakken.. Zelf weet ik ook dat er personeelsleden bij de plaatselijke supermarkt (Deen) zijn die Poolse mensen die drank zonder te betalen meenemen niet durven aan te spreken.. Maarja.. de gemeente durft niets... die zijn druk bezsig met hun geld uit Ijsland vandaan te plukken terwijl het hier voor de normale burger niet meer leuk is....
| 44 dagen geleden |
reageer
niet ok
Het is merkwaardig dat de Gemeente heel nobel de bewoning van recreatieparken aan wil pakken, maar zich in plaats van de probleemgebieden, zich richt op het immer rustige Wilhelminalaantje en de Bongert. Dart is geen Pool of Joegoeslaaf te bekennen en dus ook geen sprake van een 'probleemgebied'. Maar goed, dan kunnen ze tenminste zeggen dat ze er iets aan gedaan hebben... Een soort indekken is het eigenlijk... Dat het toevallig totaal de verkeerde hoek is, vergeten ze dan even voor het gemak. Ik snap het ook wel. Het is natuurlijk doodeng om een crimonele Oostblokker aan te pakken. Dan maar de welwillende keurige Nederlandse burgers...
| 45 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Aladin1, het is inderdaad heel frustrerend dat die lui (je weet wel wie ik bedoel) met huizen in de gemeente voorrang krijgen op de kinderen van de inwoners in Opmeer. Ik heb gehoord dat de p... die een van de eigenaren in elkaar heeft gemept in een huis in Opmeer gaat wonen. Het is krom, wij zijn blij dat hij vertrekt, maar aan de andere kant heb ik medelijden met de buren van die p... Maar het is toch te gek dat dit wordt toegestaan. Het is zelfs zo erg dat ik niet eens meer alleen 's avonds over het park mag lopen van mijn vriend. En er zijn meer mensen die dat ook niet meer durven. En de eigenaren die verhuren wassen hun handen in onschuld..... Ik weet dat er mensen zijn (waaronder ik) die zich hebben voorzien van beveiligingsmiddelen. Ik heb het standaard bij me. Dat is toch te gek voor woorden. En mensen zetten schuttingen neer om inbraken te voorkomen. Ze roven hier alles leeg. Van waardevolle (lees eerder emotionele) voorwerpen tot kleding en etenswaren. Er was zelfs een eigenaar die 's nachts uit zijn slaapkamer kwam een p... of roem... in zijn woonkamer ziet staan!
Dat er een belangenverstrengeling is tussen de gemeente en de werkgevers..... Tja, als het zo werkt. Wie zijn er de dupe van? Juist, wij hardwerkende NEDELANDERS! En de werkgevers en gemeenteraadsleden zitten veilig in hun "paleis".
Ik stop nu ook maar mijn mijn gal spuwen.....
Gr. Rotmeer
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
Hoi rotmeer, je hebt het over de politiek, maar vergeet niet dat er belangenverstrengeling is tussen de gemeente opmeer ,en de werkgevers. want die hebben het liefst dat alle arbeidsplaatsen over genomen worden door de onderbetaalde polen..worden zij alleen maar rijker van. en de gemeente opmeer staat aan de kant van de werkgevers, kijk maar naar de huisvesting , onze kinderen willen ook graag een redelijk betaalbaar huis hebben, maar waar gaan die heen?. juist naar die klo............... ik stopte net op tijd met schrijven, anders had z,on moraal ridder mijn stukje weer getorpodeerd. maar goed ,wij blijven met deze........ zitten,, en als er geen werk meer is, geven wij ze gewoon een uitkering. wanneer zijn er weer gemeenteverkiezingen ?
aladin
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Aladin1: Ik begrijp je volkomen. Ik begrijp dat je het hebt over het gedrag van de laat ik het netjes zeggen: "arbeidsmigranten". En jij hebt er in het dorp ook last van. Wij op het recreatiepark. Maar we begrijpen elkaar. Het is godsgeklaagd dat de nederlandse politiek heeft besloten om die lui hier binnen te halen. Hebben ze niet geleerd van de bontkraagjes die ze hebben binnengehaald? Nu halen ze de obeetjes binnen. Een jaar hier en ze krijgen een uitkering! En wij, burgers/recreanten, zijn hier de dupe van.
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
jaja ,hoe moet ik het dan fomuleren, ik probeer het nog maar een keertje. heel voorzichtig om niemand te kwetsen. want dat mag niet. ik vind dat wanneer iemand te gast is in ons land om te werken, hij zich moet gedragen. moeten wij ook in het buitenland . zoniet , dan zou ik zeggen{ ik durf het bijna niet te schrijven } heel voorzichtig over de grens zetten , en zeggen dat hij niet meer welkom is in ons land. dan word het weer rustiger op het wuiver ,en kan je weer normaal oversteken. ik stop er mee,want ik moet zo voorzichtig schrijven dat op deze manier ik niet duidelijk kan maken dat ik het totaal niet met de gemeente opmeer eens ben, dus misschien tot ziens
Aladin
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze
huisregels *
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ik zou wel beheerder willen worden,maar ik denk dat het maar voor een paar dagen zou zijn.
Want dan zit ik al in de cel wegens slaan of discriminatie.
Heel hard aan pakken die leden.
We moeten maar hetzelfde doen als jaren terug met de provos op de dam: De mariniers er op af.
Maar het is toch ook makkelijk!!! Als je weet wie de rotte appels zijn,en je weet wie de eigenaar van het huisje is,moet die maar optreden.
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
Er heerst al een zeer geruime tijd een gespannen sfeer. Het is is een kwestie van tijd dat dit gaat escaleren... Alleen al het feit dat er gecotroleerd word s'nachts zegt mij al genoeg dat het er niet pluis is.
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
er heerst al een geruime tijd een duister sfeertje op de camping (zachtjes uitgedrukt anders wordt je weer veroordeelt ) maar als de groep uit het oostblok het verpest waarom zou je dit dan niet bij naam noemen en ook is inderdaad wat te zeggen over het rijgedrag van zowel de oostblokkers alsmede de jeugd en een ieder ander soms denk ik dat ik in need voor speed 2 zit 1keer bijna frontaal op een pool terechtgekomen op de ac oorzaak drank dit zijn geen fabels of meningen maar feiten en feiten kun je niet anders noemen dan ze zijn
wat me verbaast is dat er snachts een iemand een ronde loopt
als iedereen wil dat dit stopt dan moeten we toch met gemak een man of twintig op de been zien te krijgen
niet klagen maar aanpakken het is ons stukkie nederland en ons stukkie rust
en dan bedoel ik geen knokpartijen of dergelijke maar vaak als ze zien dat ze in de gaten worden gehouden dan ontmoedig je ze van crimineel gedrag en by de way in elk soort heb je goed en kwaad maar de slechte nederlander wordt ook bij naam genoemd
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
Dat is waarschijnlijk ook een van de problemen, er is geen beheerder. Iedere eigenaar is verantwoordelijk voor zijn/haar eigendom (incl. grond). En zoals de situatie nu is denk ik dat er niemand is die beheerder(s) zou(den) willen worden (24 uur per dag). Die zouden continue conflicten krijgen. Er loopt overdag en in de avonduren (en 1 persoon ook af en toe 's nachts) een "burgerwacht". Dit zijn eigenaren die het afgelopen half jaar al heel wat hebben kunnen oplossen maar ook heel veel voor hun kiezen hebben gekregen.
| 47 dagen geleden |
reageer
niet ok
@tjaman67 en rotmeer, dank! Ik ben blij dat jullie hier je beklag doen, maar de huisregels zijn er niet voor niets. Desondanks kan ik me het probleem goed voorstellen. Wat is eigenlijk de reactie van de parkbeheerder op deze problemen?
| 48 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Frank, het gezegde: de goede moeten onder de kwade leiden is hier van toepassing. Voortaan noem ik ze obeetjes. Maar het neemt niet weg dat we hier op het park een groot probleem hebben wat ik nu zelfs lijfelijk heb ondervonden. Heel triest dat dit op ons mooie park gebeurd. Ik hoop dat het probleem wordt opgelost zodat er hier weer rustig gerecreëerd kan worden. Daar is ons park tenslotte voor bedoeld.
| 48 dagen geleden |
reageer
niet ok
Beste Frank, ik ben op de hoogte van het wel en wee op het park. Inderdaad zijn er goede polen, maar men heeft geen weet wat er allemaal op het park huist. Het wordt gewoon tijd dat de eigenaren die verhuren zich bewust worden dat ze hun eigendom niet aan arbeiders moeten verhuren. Het is een recreatiepark en dat moet het weer worden en blijven. Dat de grenzen open zijn gegooid, daar kan ik niets aan doen. Dat is aan de politiek. Men kan toch niet blij zijn met wat hier in Nederland gebeurd? Maar alles heeft met geld te maken. Eigenaren lekker thuis zitten en incasseren maar. Dat is prima, maar doe het dan recratief.
| 48 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ik lees hier en daar dus ook dat men goede Poolse mensen kent. Is het dan nodig om continu naar hun nationaliteit te verwijzen? @Tjaman67, enige uitleg over uw reactie, liefst niet in enkel hoofdletters, is welkom.
@Rotmeer, heeft u zelf ideeën over wat er tegen de overlast die u ervaart gedaan kan worden?
| 48 dagen geleden |
reageer
niet ok
IS HET NIETVER BENEDEN PEIL TE NOEMEN DAT ALS JE 112 BELT POLITIE WEER WEG GAAT ODAT JE NIET GOED KAN PRATEN NA DAT JE VERSCHILLENDE SCHOPPEN OP JE HOOFT HEB GEKREGEN ZEER DROEVIG MENEER STAAL
| 48 dagen geleden |
reageer
niet ok
Het is hier een oostblokker dorp aan het worden met al die p...n ,je kan niet eens meer zonder om tekijken over straat lopen,er zullen dan ook wel goede p...n bij zijn maar ja een p..l is een p..l en die worden nu over 1 kam geschoren door dat tuig wat hier loopt en in breekt en imtimideerd,dan nog maar te zwijgen over hin rij gedrag,ze kijken nergens naar en als je dan wat zegt wordt je bedreigd is dit nu nederland?overheid doe er wat aan
| 48 dagen geleden |
reageer
niet ok
test
| 48 dagen geleden |
reageer
niet ok
Er gebeurt nog zoveel meer op recreatiepark West Friesland waar wij geen weet van hebben..
Onlangs werd er gestolen goederen gevonden in een woning... Waaronder motoren , computers en sieraden. er werden 4 personen aangehouden.. Je raad jhet waarschijnlijk al, Poolse afkomst. Ze hebben misschien een paar uur op het politiebureau gezeten en ze werden vervolgens weer op straat gezet.
Tijdje geleden stond er sávonds een auto in brand op de parkeerterein.. Vechtpartijen in de Pyramide. Persoonlijk ken ik oudere mensen die daar zomers geen ijsje meer durven te halen bij de snackbar, omdat ze asociaal worden behandel;d door de Poolse bewoners van de camping.
Probeer zondags bij Deen maar eens boodschappen te doen.. Mijn vrouw durft dat niet eens meer.Maar de Gemeente durft niet op te treden tegen deze mensen.. Hoeveel meldingen zijn er al bij politie binnen gekomen qua overlast en vechtpartijen? Deze meldingen zijn volgens mijn niet meer te tellen.