kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Kermis start met racen door de prut

DE WEERE - Het traditionele begin van de kermis in De Weere is de prutrace. Zaterdag is alweer de elfde editie. Dit meldt het Dagblad voor West-Friesland.

Bij de eerste keer stonden er zestig namen op bierviltjes, inmiddels trekt de wedstrijd het dubbele aantal. Vorig jaar waagden ruim honderd deelnemers zich aan het geploeter door 35 sloten. Het is overigens verplicht met schoenen te lopen.De start (om 19 uur) en finish zijn bij caf? Verlaat aan de Oosterboekelweg. Prutracers kunnen zich daar om 18 uur aanmelden. De kosten bedragen vier euro. Voorinschrijving kan ook in Verlaat, in caf? 't Centrum of via de website (www.prutracedeweere.nl).

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland