REGIO |
11 februari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Westfries Weekblad)
WERVERSHOOF - In de Schoof zaterdag 11 februari cabaret. Dan treden vanaf 21.00 uur Jeroens Clan en Theo van Duren op.
Jeroens Clan is een jonge, frisse en enthousiaste cabaretgroep uit Brabant. Deze groep bestaat uit Bram Kroon, Jip de Poorter, Matthias Tuns en Thijs Tervoort. Ze zijn de middelbare schoolbanken net ontgroeid en dus bij uitstek ervaringsdeskundigen in het consumeren van het voortgezet onderwijs. Ze verzetten zich tegen alles in de hedendaagse samenleving, behalve tegen hun ouders. Inmiddels is het kwartet toe aan hun eerste cabaretprogramma, getiteld 'Wat zouden de buren daarvan denken?'.
Theo van Duren
In Roken doe je voor de gemeenschap zet Theo van Duren de wereld van de niet-rokers en -drinkers op losse schroeven. Mens, sigaret en bier vormen een heilige drie-eenheid. Het zijn de rokende en drinkende burgers die niet alleen zorgen voor gezelligheid, maar die ook de verzorgingsstaat overeind houden. Toeschouwers die net gestopt zijn met roken of drinken zijn gewaarschuwd!
Kaarten bij De Schoof, Dorpsstraat 69. Telefoon 0228-581876 of mailen naar rebecca.dejong@xs4all.nl Entree ? 7,50 per persoon.