REGIO |
07 december 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie, Holland Combinatie (Westfries Weekblad)
WESTWOUD - ,,We zouden graag weer eens een kerk met volle banken zien, maar dan anders." Met die insteek hebben Marlie Schouten (18), Sara Mak (19) en Tanja Doodeman (20) als betrokken jongeren van de Sint Martinuskerk een jongerenconcert georganiseerd. Op 10 december staat er een live band in de kerk.
Het drietal heeft kans gekregen om de avond geheel naar eigen hand te zetten en de kerk als een jongerenpodium te gebruiken. De uitdaging is met alle handen aangegrepen. Ze hebben een live band bereid gevonden om te komen optreden en van het publiek wordt niet alleen verwacht op op de banken plaats te nemen (of naar verloop van het concert wellicht te staan).
Bezoekers krijgen ook een kans om bij te dragen aan de avond. De drie meiden hebben de avond een thema mee gegeven: verlangen en verwachten. Het thema moet handen en voeten krijgen door bijdragen van de band. En de bezoekers: ,,Dit zullen we doen door samen met jullie over dit thema na te denken, sketches te spelen van situaties die jullie allemaal zullen herkennen en mee te swingen en zingen met de popmuziek van vroeger en nu, gespeeld door de band".
De avond begint zaterdag de 10e in de Sint Martinuskerk om 19.00 uur. De entree is vrij, met een vrijwillige bijdrage. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar een borrel te drinken en 'na te genieten'. ,,Wij hebben ons best gedaan en zijn er van overtuigd dat het een leuke avond wordt."