WINKELEN |
13 juli 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie, Holland Combinatie (Westfries Weekblad)
HOOGWOUD - In de Museumboerderij in Hoogwoud is elk jaar een wisselende expositie te zien. Dit jaar loopt 'Nieuw Leven' als een rode draad door de vertrekken van de boerderij. Normaal gesproken kunnen bezoekers alleen maar kijken naar al dat moois, maar op zondag 17 juli zijn tussen er 13.00 en 16.30 uur allerlei creatieve kraamcadeautjes te koop die nergens anders te verkrijgen zijn.
In de Hooiberg en in de mooie kamer wordt gedemonstreerd hoe de spulletjes tot stand komen. Wat is er zoal te bekijken? Er is bijvoorbeeld speelgoed zoals een rammelaar dat door middel van de strovlecht-techniek gemaakt wordt. Er worden bakerpoppetjes van klei gevormd, er zijn kaarten van knipwerk, een klompje met een aan de baby aangepaste datum en naam is op deze middag te bestellen en er zijn felicitatiekaarten van origamie met een persoonlijke noot. Verder zijn er hele aparte en keurig gemaakte kleertjes en andere benodigdheden te zien en te koop.
Behalve zondag 17 juli kunt u de Museumboerderij West-Frisia nog bezoeken tot en met 11 september. De bezoekers worden door de vertrekken rondgeleid door enthousiaste vrijwilligers die onverwachte details vertellen. De Museumboerderij is gevestigd aan de Koningspade 31 in Hoogwoud en is dagelijks, behalve op maandag, te bezoeken. De openingstijden zijn van 13.00 tot 16.30 uur, de entree bedraagt ? 3, - voor volwassenen, kinderen tot 12 jaar hebben gratis toegang. Groepen op afspraak. Voor informatie: 0226-351431.