kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Druk weekend in Enkhuizen

ENKHUIZEN - Veel te beleven aanstaand weekend in de winkelstraat van Enkhuizen

Aanstaand weekend 16, 17 en 18 december is er flink wat te beleven in Enkhuizen.

dus als de weergoden het een beetje goed met ons voor hebben hangt er dit weekend een prima sfeertje in Enkhuizen om je kerstankopen voor de kerst te halen.

Enkhuizen is natuurlijk groot in de kleine winkeltjes met allemaal een eigen en unieke colectie. Dit weekend zijn er een aantal evenementen georganiseerd om Enkhuizen weer goed op de kaart te zetten. En volgens de laatste verhalen begint dat al op vrijdagavond. Ik heb horen fluisteren dat als de storm niet doorbreekt de blaaskaken een feestje gaan bouwen in de Westerstraat tijdens de koopavond. En wat zou het nu leuk zijn als jullie daar ook lekker van mee komen genieten.

Zaterdagmiddag is een leuke oude ambachten markt te vinden in het centrum van Enkhuizen. Zoals de naam het al zegt zijn er die dag diverse oude ambachten te vinden in de stad en natuurlijk ook marktkramen met unieke en leuke producten voor de kerst. Wij hebben alleen die dag een aktie in onze sloffen.

ALLE SLOFFEN 10 EURO PER PAAR,

En eerlijk is eerlijk. het zit op de bank bij de kerstboom toch een stuk lekkerder met warme voetjes.

En dan hebben we ook nog de Zondag. A.S. Zondag is er de rode loper dag in Enkhuizen. En zoals de naam al verraad ligt er die dag bij diverse winkel letterlijk de rode loper voor u uit. Dus houdt u van de bekende rode loper momenten. dan moet u zondag echt naar Enkhuizen komen.

Onze openingstijden aankomend weekend.

Vrijdag 9.30-21.00
zaterdag 9.30-17.00
Zondag 13.00-17.00

 

www.i-shoes.nl

westerstraat 55
1601AC Enkhuizen
0228-314222

 

 

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen winkelnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland