kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Drijvende steigers: hoe zit het nou precies

PURMEREND - Verschillende bewoners in Weidevenne hebben drijvende steigers laten maken als terras aan de waterkant. Het is volgens de huidige regels van Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier (de Keur) echter niet toegestaan om drijvende voorwerpen in het water te hebben omdat dat de waterbeheersing in het gebied in de weg staat.

Bewoners waar overtredingen zijn geconstateerd hebben hierover een brief ontvangen. Hierin stond dat de bewoners volgens de huidige beleidsregels in overtreding zijn maar dat het hoogheemraadschap bezig is om de beleidsregels opnieuw te bekijken. Eventueel worden de regels gewijzigd of versoepeld. Hierover neemt het bestuur van het hoogheemraadschap op zijn vroegst in februari 2012 een beslissing. Het is dus mogelijk dat sommige steigers legaal worden en bewoners hiervoor een watervergunning kunnen aanvragen.

Het is ook mogelijk dat de huidige regels blijven gelden en de bewoner zijn steiger moet (laten) verwijderen. In beide gevallen neemt het hoogheemraadschap na februari contact op met de desbetreffende bewoners. Bewoners die hierover meer informatie willen, kunnen contact opnemen met Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, Afdeling Vergunning & Handhaving, de heer Vessies, telefoonnr. 072 582 82 82

Dit bericht is afkomstig van in www.weidevenner.nl; al het nieuws voor en door bewoners van Weidevenne en omgeving.

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 20 december 2011

Email
Reageer op dit artikel. 13
13 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen woonnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanbevolen leveranciers
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland