Eerste lustrum Weidevenne’s kunst in kerstsfeer
Ook dit jaar heeft Kees Kasbergen het initiatief genomen voor de open atelierroute: Weidevenne’s kunst in kerstsfeer, nu voor de vijfde keer.
Dit jaar doen elf kunstenaars mee, te weten: Bert den Adel, Sam Bruynzeel, Monique Ferron, Barbara Hardmeier, Heleen Hoes, Kees Kasbergen, Monique Meester, Dian Lucassen, Marjolein Sallé, Bert Woudstra en Albert van Zummeren; zij stellen hun atelier/huis in de warme kerstsfeer open op zaterdag, 17 en zondag, 18 december van 12.00 - 17.00 uur in Purmerends nieuwste woonwijk, De Weidevenne.
Tijdens deze kerstroute kunt u kennismaken met verschillende disciplines, zoals airbrushed schilderijen, grafiek, keramiek, metalen sculpturen en schilderijen in acryl- en olieverf; ook kun je je laten portretteren door Monique Ferron voor € 25,--.
De deelnemers ontvangen u graag in kerstsfeer, rustig rondkijken, muziekje op de achtergrond, mogelijk een drankje. Uw bezoek zal ongetwijfeld een boeiende daginvulling zijn, te meer daar de kunstenaars vanzelfsprekend zelf aanwezig zijn; er zijn unieke werken te bekijken met vriendelijke prijzen, mogelijk een mooi cadeau voor kerst, voor u thuis of op de zaak. De routebeschrijving is verkrijgbaar bij de deelnemers en te downloaden bij www.keeskasbergen.nl. Dan kunt u ook al een kijkje nemen op de website van de verschillende deelnemers. U kunt de deelnemers verder herkennen aan het raam affiche en zij steken daarbij tijdens de open dagen de vlag uit. U kunt de route, die zowel voor jongeren als volwassenen interessant is, starten op Provence 7 in Purmerend.