PURMEREND - Het jaarlijkse januari-concert van het Stedelijk Orkest Purmerend kent in 2012 een opvallend element. Op zaterdag 21 en zondag 22 januari krijgt het publiek een mini-musical voorgeschoteld, gebaseerd op Disney-muziek. Stedelijk Goes Disney begint zaterdag om 20.15 uur en zondag om 14.00 uur in Theater de Purmaryn.
Met het 50 man sterke orkest wordt samen met Fred Butter, oud-Purmerender en gerenommeerd musical artiest, en de NKT theaterschool hard gewerkt aan de voorstelling. Ongeveer 35 leerlingen van NKT, zullen samen met Fred Butter en een aantal solisten, de zang- en danspartijen voor hun rekening nemen.
Kaarten voor dit optreden zijn á 17,50 euro (inclusief garderobe) verkrijgbaar aan de kassa van De Purmaryn. Tijdens de openingstijden van de kassa kunnen mensen reserveren via 0299 - 432205 of bestel kaarten via www.depurmaryn.nl