REGIO |
10 februari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie, Holland Combinatie (Het Gezinsblad)
PURMEREND - De opbrengst van de Marktstadrun van 4 september is aan het goede doel overhandigd, te weten Stichting Topsport met zonder Handicap (voorheen Stichting Marije Smits, red). Bestuurslid Bart Tishauser nam de cheque van 750 euro in ontvangst van de Stichting Marktstadrun.
Stichting Topsport met zonder Handicap zet zich in voor talentvolle gehandicapte topsporters. 'Wij ondersteunen deze doelgroep met materiaal, zodat zij tot betere prestaties komen. Zo hebben wij voor Volendam-voetballer Ferry Heijnis gehoorapparaten aangeschaft. Hij heeft een gehoorbeperking. Ook de bekende rolstoeltennisser Ronald Vink hebben wij ondersteund met een aangepaste auto. Deze cheque is erg welkom en zal zeker een goede bestemming krijgen. En wij zijn blij dat de samenwerking met Stichting Marktstadrun een vervolg krijgt', legt Bart uit.
Tijdens de Marktstadrun van 4 september heeft een groep wheelers (sprinters in een rolstoel, red) een demonstratie gegeven op de Koemarkt. Ook dit jaar is de stichting aanwezig op 9 september, als het loopevenement wederom op de Koemarkt wordt gehouden. Bart: 'Dit jaar willen we het gaan uitbreiden en de wheelers in wedstrijdvorm laten rijden, tussen de kidsrun en de gewone run in. We hebben contact met de bondscoach om te kijken of we een afvaardiging deze kant op kunnen krijgen. Je praat hier echt over topsporters.'
Na de succesvolle editie van de Marktstadrun in nieuwe vorm zijn de voorbereidingen voor 2012 gelijk begonnen. Op zondag 9 september hoopt de organisatie (bestaande uit Frank Neering, Michel Meijer, Arwin Versteyne, Robert Teunisse, Wim Dekker en Rob Spijker) dat nog veel meer deelnemers aan de start verschijnen dan afgelopen jaar. Atleten kunnen weer kiezen uit de 4 (6,4 km) en 8 EM (12,8 km). Ook bedrijven kunnen deelnemen aan de business run. Voor de kinderen is er een kidsrun van 1 EM. 'Hiervoor gaan we dit jaar alle scholen benaderen. We willen voor elke deelnemer minimaal 1 euro naar het goede doel overmaken. Maar de deelnemers kunnen zich individueel ook laten sponsoren voor het goede doel', aldus Michel.
Inschrijven kan vanaf 1 maart via www.marktstadrun.com Houd Het Gezinsblad en Dichtbij.nl in de gaten voor meer informatie over de Marktstadrun 2012.