SPORT |
16 januari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Het Gezinsblad)
PURMEREND - Het heren 1 team van volleybalvereniging ViP is het nieuwe jaar goed van start gegaan. Tegen hekkensluiter MOVE H2 uit Edam werd afgelopen vrijdag het maximale aantal punten behaald.
Door de overwinning verstevigd ViP de zesde positie op de ranglijst en is het gat naar de top 5 nog maar 2 punten.
ViP begon voortvarend aan de eerste set en sloegen al snel een gat van een aantal punten. Goed aanvallend werk van Stefan Nellen en Wietse Koeten zorgde ervoor dat ViP de eerste set binnen haalde met 20-25.
De tweede set kende een soort gelijk verloop als de eerste set. Het betere serveren van ViP en het prima verdelen van spelverdeler Arne Hendriks bezorgde ViP ook de winst in deze set: 19-25.
In de derde set bleef MOVE op zoek naar winstpunten. Het team slaagde hier goed in want ViP liep een groot gedeelte van de set achter de feiten aan. Aanvallend werk van Maarten Grotholt en Dirk van Bergen brachten op tijd de ommekeer zodat ViP de set winnend kon afsluiten met 23-25.
De laatste set gaf MOVE geen verweer meer. ViP sloot de set in recordtempo af. De set eindigde in 15-25.
ViP speelt de volgende wedstrijd op woensdag 18 januari uit tegen VCH in Hoofddorp.