PURMEREND - Leerlingen van het Jan van Egmond Lyceum, Da Vinci College, het Antoni Gaudi, het Neslon Mandela en het Clusius College kunnen zich inschrijven voor de twaalfde editie van het Rabobank ViP Scholenvolleybaltoernooi. Het toernooi wordt gehouden op vrijdag 6 april van 8.30 tot 17.00 uur in sporthal De Vaart.
Tijdens het Rabobank ViP Scholenvolleybaltoernooi wordt er gespeeld om het beste scholenvolleybalteam van Purmerend te worden. Er wordt gespeeld in de volgende categorieën: jongens eerste/tweede klas, meisjes eerste/tweede klas, jongens derde/vierde klas en meisjes derde/vierde klas, jongens vijfde, zesde klas en leraren en meisjes vijfde en zesde klas. Er word gestreden om het kampioenschap van Purmerend per categorie en er is een scholentotaal, waarbij de school met de meeste punten (volgend uit de plaatsen per school per categorie) kampioen van Purmerend wordt.
De opzet van het toernooi is iets gewijzigd ten opzichte van vorig jaar. Vanwege de beschikbare ruimte kunnen er per categorie maximaal 5 teams per school worden ingeschreven. Inschrijven kan bij de gymdocenten van de deelnemende middelbare scholen.
Kijk voor meer informatie op: http://www.vippurmerend.nl.