JIJ KAN NIET ALLES WETEN
| 729 dagen geleden |
reageer
niet ok
Gewoon sluiten die tent!. Kost klauwen met geld (mijn belastingcenten!) en alleen maar ellende!. Ben er een paar keer geweest maar die muziek staat daar zo hard dat je alleen met oordoppen in naar binnen moet gaan. dan hangt er wel doodleuk een decibelmetertje maar die staat niet goed afgesteld. Over 20 jaar zijn wij allemaal hartstikke doof met dank aan P3. Gewoon sluiten die bende en zand erover.
Ik
| 731 dagen geleden |
reageer
niet ok
Erg overdreven dit allemaal weer hoor, het was een supergezellig feest, goede muziek, en een heerlijke relaxte sfeer. De ruzieschoppers zijn geeneens op het feest aanwezig geweest, en zijn op de vuist gegaan buiten omdat ze geen kaartje konden bemachtigen voor dit Evenement, weer een zeer opgeblazen en bij elkaar gelogen verhaal dit.
Moeders
| 731 dagen geleden |
reageer
niet ok
hmm.. meer voor jonge oudere? kan me gebeurtenissen herinneren als schieten, bedrijgen en steken in het verleden waarbij de zogenaamde jonge ouderen bij betrokken waren!
p3 is voor alle leeftijden en afkomsten bestemd. neem dit niet van de jongeren af, want ze hebben verder nergens om te gaan. zoals ik zegt. hier wordt nergens genoemd dat er van de 800 jongeren 790 een geweldige avond hebben gehad!
Ik
| 731 dagen geleden |
reageer
niet ok
@ de drukker
Wat hierbij niet vermeld wordt is dat zo een 800 jongeren een geweldige avond hebben gehad. En de P3 is voor iedereen, niet alleen voor ouderen
pieter
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Koning. Tuurlijk jongen. Jullie zijn onschuldig. Het is altijd de schuld van een ander. De politie is zeker ook fout geweest om de wapenstok te pakken? Dat deden ze voor de grap. Gewoon een lolletje om jullie te pesten. De politie had jullie ook moeten helpen natuurlijk. Want jullie zijn lief, en die anderen niet. Politie Purmerend heeft geen ervaring met dit soort zaken. Zo te horen jullie wel.
de drukker
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
Neem een voorbeeld aan gisteren, zondagavond. Het Benjamin Herman 4tet. Geweldige muziek, geweldig publiek, een biertje, een praatje, geen geduw, geen centje pijn. Programmeer méér voor de jonge oudere en P3 gaat een zorgeloze toekomst tegemoet. Waarvan akte.
Ger
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Koning Je kunt er geen idee van hebben wat zich afgespeeld heeft in de tijd dat je weg was! Ben benieuwt naar de bewakingbeelden.... Als er tien mensen dezelfde gebeurtenis verslaan, krijg je tien verschillende verhalen. De beelden vertellen het enige juiste verhaal.
remco
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
Ik kan me nog zo‘n avondje herrineren. Tijdens het feest grindin begon het ook met kleine ruzie wat uitdraaide op groep van tientallen jongeren tegenover de politie. Dus ik begrijp best dat de politie dan zo hard en snel optreed. die hebben geen zin in het feestje van de laatste keer!
jan
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
@koning: het was dus gewoon een gezellig avondje uit dus. En vind je het gek dat de politie geen risico neemt ? Hoevaak gebeurt het niet dat omstanders zich, voor onbegrijpelijke redenen, masaal tegen de politie keert. Laten we de zaak niet omdraaien..
danny
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
KLEUTERS!!!!!!
Koning
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
Maar waar het mij omging is dat dit artikel gewoon een verkeerd beeld schept van de werkelijke gebeurtenis. Vooral door het aantal personen wat genoemd wordt.
@Jan: Ruzie‘s komen nou eenmaal voor in het leven, maar er is verder niet gevochten buiten de P3 alleen maar heftige woordwisselingen en een duw hier en daar. De politie maakte van een mug een olifant door met meer dan 20 politieagenten te komen en politiehonden.
N.B. Als die twee jongens gewoon meteen waren weg gevorderd van het terrein door de eerste 2 agenten die aankwamen, hadden wij gewoon onze fietsen 1-2 uur later op kunnen halen en was er helemaal niks gebeurd.
Koning
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Knoefje: Het was een leuk feest met een gemoedelijk sfeer. Totdat er in de P3, boven voor de bar bij de rookruimte, 2 jongens op een vriend van mij afkwamen en hem duwde. Mijn vriend duwde ze van zich af en vervolgens werd hij geslagen. Security kwam aangesneld, maar deed nog niks, vervolgens werd mijn vriend nog een keer geslagen met een glas. Toen trad de security nadat wij al meerdere keren hadden gezegd wie het waren pas op en zetten deze jongens buiten.
Toen wij later weggingen op te gaan eten in de stad, stonden deze jongens nog steeds voor de P3 en kwamen weer agressief op ons af. De security kwam er tussen en er kwam op dat moment een politieauto aanrijden. De mannelijke agent nam die twee jongens apart en de vrouwelijke agent hoorde ons verhaal aan. Wij gingen vervolgens naar de stad om te eten.
Meer dan een uur later gingen we terug om onze fietsen op te halen bij de P3, toen stonden er in eens heel veel agenten, terwijl wij al lang wegwaren. Maar de twee jongens die alle rotzooi hadden veroorzaakt binnen de P3, stonden er ook NOG STEEDS. Dus de politie had niks gedaan. En opnieuw kwamen die gasten op ons af. Toen kwam de politie er hardhandig tussen en toen werden wij weggevorderd en niet die twee jongens.
Zo is het gegaan.
Mch
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
webregio moet er eens openlijk voor uitkomen waar ze die berichtgeving vanaan halen... Als Koning zegt dat de groepjes hooguit uit 10-11 man bestonden, hoe komt WR dan in godsnaam aan het aantal van 60?? Ben zeer benieuwd
jan
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
@Koning: inderdaad heel volwassen om ruzie te maken. Dacht dat P3 ergens anders voor was. Jammer dat politie geen arrestaties heeft verricht.
Knoefje
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
Begrijp ik het dus goed dat je een hele gezellige avond hebt gehad waar niets mis mee was, Koning?
Koning
| 732 dagen geleden |
reageer
niet ok
Wat een onzin dit artikel. Ik behoorde tot 1 van de 2 ‘groepen‘.
En onze groep was welgeteld 8 man groot en de andere groep was een 2 mans formatie.
En dat gelul over dat we elkaar op beatrixplein weer aan het opwachten waren om verder te vechten is ook grote onzin. Want we waren aan het wachten op vrienden van ons die nog uit de P3 moesten komen. Toen kwam die andere ‘groep‘ (2man) daar ook naartoe (wat de politie gewoon toeliet, die stonden op 100meter afstand toe te kijken) en daar waren we de ruzie op een volwassen manier aan het uitpraten, totdat de politie er weer tussen kwam met wapenstokken. Zwaar overdreven allemaal. Daarna werden we door 3 politieauto‘s gevolgd tot aan huis.
Dus waar ze met 60 man vandaan komen. hahahaha, hoogstens 10-11 man.