kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Van der Hoeven bezoekt Boon Edam

EDAM - Minister Maria Van der Hoeven van Economische Zaken bracht maandag een werkbezoek aan Boon Edam. De minister liet zich informeren over de laatste ontwikkelingen bij Boon Edam, marktleider in draaideuren en leverancier van beveiligingsproducten. Daarna kreeg zij een rondleiding door het bedrijf.  Na afloop sprak ze met een brede vertegenwoordiging van de Noord-Hollandse ondernemers uit de metaalindustrie. Hierbij ging het vooral over de huidige economische situatie.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland