kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Nieuw Leven kijkt vooruit

VOLENDAM - Sinds een klein jaartje stroomt er jong bloed door Nieuw Leven. Martin Schilder, Wim Veerman en Jan Nieuweboer hadden hun sporen al ruimschoots verdiend in het familiebedrijf, maar een jaar geleden werden ze officieel benoemd tot eigenaar. En dit drietal ambitieuze jongemannen kijkt, weliswaar met heel veel respect voor het verleden van het bedrijf, graag vooruit. De bedrijfsfilosofie van continue vernieuwing en streven naar de hoogst haalbare kwaliteit zal worden voortgezet. Na 65 jaar bruist het bedrijf nog altijd van de energie en dat zal zeker zo blijven.

Nieuw Leven is een Volendams familiebedrijf dat werd opgericht in 1946. Van carrosseriebouwer van bedrijfswagens en via een tijdperk als bouwer-aannemingsbedrijf werd in de jaren '70 de weg ingeslagen van het doe-het-zelven. De bouwmarkt van Nieuw Leven wordt inmiddels bezocht door zowel particulieren als professionele klanten zoals aannemers en ZZP'ers. Als een van de eerste richtte Nieuw Leven zich op de handel en toelevering van bouwmaterialen, gereedschappen en decoratiemateriaal aan particulieren en ondernemers. Vanuit de achtergrond als bouwer en aannemer konden klanten met de meeste grote deskundig worden geholpen.

Maar Nieuw Leven heeft niet stil gezeten en breidde de bedrijfsactiviteiten steeds meer uit. 'Wij zijn in staat onze klanten een totaal pakket aan te bieden', vertelt Wim Veerman. 'Op het moment dat een huis stáát, zorgen wij voor de rest. We leveren een badkamer en een keuken op maat en datzelfde geldt voor de vloeren, kasten, schuifwanden en binnen- en buitendeuren.'

Timmerfabriek

'We maken het interieur op maat', vult Martin Schilder aan. 'En daar onderscheiden we ons van andere bouwmarkten. Elke klus, hoe klein of groot ook, kunnen we uitvoeren. Elk personeelslid, de meesten komen uit de bouwwereld, heeft bij ons specifieke kennis. Klanten kunnen met al hun vragen bij ons terecht. En daarbij komt dat we een complete timmerfabriek tot onze beschikking hebben. Met die aparte bedrijfstak bieden we onze klanten een extra stuk service. Je kunt het zo gek niet bedenken of we kunnen het maken. Elke dag worden in de timmerwerkplaats weer andere interieurelementen gemaakt. Bij ons geen massaproducten. Als iemand een plankje van 15 bij 15 centimeter wil hebben, dan kan dat. Even bellen, wij zagen het en dan is het klaar. En dat alles voor een billijke prijs.'

Nieuw Leven is zes dagen per week open, van 07.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 08.00 tot 15.00 uur. Met ingang van maandag 9 januari behoort de tussen-de-middagsluiting van 12.00 tot 13.00 uur definitief tot het verleden en is de zaak gewoon de hele dag open.Voor meer informatie zie ook de nieuwe website: www.nieuwleven.nl

Email Reageer op dit artikel. 0
reacties
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland