kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

't Schouw wordt vijf keer zo groot

WATERGANG - Nog geen tien huizen staan er: 't Schouw, een buurtschap langs de N235 naar Purmerend, horend bij het enkele honderden meters noordelijker liggende Watergang. Maar er liggen plannen voor 55 nieuwe woningen.

Maandag om 20 uur is er een informatieavond in dorpshuis De Nieuwe Boet in Watergang. De meningen zijn verdeeld. Jaap van der Meiden is heel blij met de plannen. Zijn garagebedrijf wordt gesloten, de grond is verkocht en hij kan met pensioen. En dat er een weg naast zijn huis komt, dat maakt hem niks uit. ,,Dit is toch fantastisch. Er zijn zoveel Watergangers die dolgraag weer naar hier terugwillen. Een heel mooi plan. Ook dat er dertig procent sociale woningbouw bij zit." Dat zijn buurtje vijf keer zo groot wordt, vindt hij prima.

Een buurvrouw - die haar naam niet wil noemen - is minder enthousiast: ,,We zitten hier al aan onze taks. Je kunt de ramen niet openzetten van de herrie van het verkeer. En nu raken we ons achteruitzicht ook nog kwijt. Ik vraag me ook af of het allemaal wel nodig is, die nieuwbouw. Als je ziet wat er allemaal te koop staat.''

Email Reageer op dit artikel. 5
5 REACTIES TOT NU TOE
Tonio
Tonio
|  586 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Het blijft gewoon een 2 - baans weggetje naar Amsterdam, ook al zet je er honderd huizen neer
mo
mo
|  586 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Ze kunnen beter al die huizen slopen en er een normale weg van maken,inplaats van die belachelijke snelheids wisselingen.
bert
bert
|  586 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Hoe kan je nu tegen sosciale woningbouw zijn in deze tijd waar mensen soms wel 10 jaar op een huurwoning moeten wachten.Men vraagt zich af of het wel nodig is,pppff kijk eens om je heen ,lees eens een krant zou ik zeggen.
ed
ed
|  586 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Is dat de volvo dealer?
Renske
Renske
|  586 dagen geleden  |
reageer
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze huisregels *
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland